6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Hráli jsme

Královo Pole svedlo další veliký boj, na bronz to ale letos nestačilo

ZA50I7136male

Další pětisetová bitva s nekonečnou zápletkou a další výhra Ostravy v tie breaku zařídila tomuto týmu ve středu v podvečer v brněnské hale na Vodově bronzovou medaili. Královo Pole tak po dvou shodných prohrách v závěrečné sérii play off končí v sezóně 2017/18 na čtvrtém místě. „Chtěli jsme medaili, byl to cíl sezóny a mě mrzí, že se to nepovedlo, protože Brno by si ji zasloužilo. Je potřeba ale respektovat, že Ostrava u nás po obrovském boji vyhrála 3:2. To je život, to je sport,“ uvedl po skončení utkání Marek Rojko.

Číst dál...

Brno v Ostravě sahalo po obratu, na vítězství ale nedosáhlo

DR181501

Hned úvodní souboj o bronz mezi Královým Polem a Ostravou potvrdil, že zápasy mezi oběma těmito týmy budou napínavou podívanou od začátku do konce. Ostravské volejbalistky se totiž sice doma ujaly vedení 2:0 na sety, hráčky Králova Pole ale dokázaly srovnat krok a následující dvě sady braly pro sebe. O vítězi tohoto duelu tak rozhodoval až tie break, který se lépe vydařil Ostravě. Odveta je na pořadu ve středu v hale na Vodově a tým Marka Rojka do ní naskočí s jednoznačným cílem: srovnat sérii na 1:1 a prodloužit ji až do třetího rozhodujícího utkání.

Číst dál...

KP Brno bude bojovat o bronz, do finále míří Prostějov

A50I2670

I když to byla nejvyrovnanější bitva ze všech tří semifinálových zápasů, tým Marka Rojka zvrátit nepříznivý stav série s Prostějovem ve středu nedokázal. Královopolské volejbalistky tak budou chtít letošní sezónu ozdobit úplně stejně jako loni - bronzovou medailí. Jejich prostějovské soupeřky, které v průběhu celé sezóny neokusily ani jednu porážku, míří znovu do finále. „Jsem rád, že jsme dnes odehráli důstojný zápas, nejlepší v celé sérii. Bylo v něm na naší straně hodně dobrých věcí, náš tým hrál na hranici svých kvalit a to je to podstatné," uvedl po utkání Marek Rojko.

Číst dál...

Do Prostějova míří i druhý semifinálový bod

A50I2266

Z vítězství ve druhém semifinálovém souboji mezi Královým Polem a Prostějovem se opět radoval tým Miroslava Čady. Série se v sobotu přesunula do Brna, královopolským volejbalistkám se ale v domácím prostředí soupeřky překvapit nepodařilo. I druhý semifinálový bod tak míří do Prostějova. „Dnes to byl z naší strany lepší výkon než v Prostějově. Prostějov je koncentrovaný a ve více činnostech o level lepší. Taková je realita. Otočili jsme hráčky na krajních pozicích, to však nestačilo ani na vyrovnaný průběh. Zlepšila se přihrávka i servis, ale to je málo. Mohl to být posun k lepšímu výsledku, ale na síti je soupeř významně na jiné úrovni,“ konstatoval po utkání Marek Rojko.

Číst dál...

Prostějov byl v úvodním duelu semifinále nad síly Králova Pole

017 DR172167

Semifinálová série mezi Královým Polem a Prostějovem má za sebou úvodní zápas. Brněnské hráčky k němu vycestovaly na palubovku Prostějova a na svoje soupeřky tam bohužel nestačily. Prostějov si tak po výhře 3:0 na sety připsal na svoje konto první vítězný bod. „Soupeř nás dnes extrémně zatlačil na podání a nedál nám šanci ani minutu. To jsme ale věděli a to je jejich zbraň. Zkoušeli jsme různé formace na přihrávce, bohužel to nevyšlo. Hráčky se navíc nedržely připravených témat. Doma musíme hrát jinak," zdůraznil hlavní kouč Marek Rojko.

Číst dál...


facebook kalendar YouTube prispevky nabor nabor luzanky


Twitter