6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Rozhovor

Chci dělat věci, které mě baví. A dělat je co nejlépe

martin2

Kdyby jako malý přerostl rychle svoji sestru, možná by se teď věnoval spíše fotbalu než volejbalu. Osud mu ale karty zamíchal jinak, a tak se pětadvacetiletý Martin Štětka věnuje profesně naplno trénování volejbalistek. V KáPéčku působí čtvrtou sezónu. „Každý rok jsem měl zatím štěstí být u družstva, které na konci sezóny slavilo nějaký úspěch,“ usmívá se Martin. Letošní rok je ale pro něj oproti těm předešlým  o trošku jiný. Začal totiž působit také jako hlavní statistik A-týmu.

Číst dál...

Další mladou nadějí v A-týmu je Denisa Pavlíková

PAvlikova2

Za jejím jménem figuruje teprve ročník narození 2001, i přesto už je od letošní sezóny stálou členkou královopolského A-týmu. Denisa Pavlíková loni vybojovala s juniorkami zlato a s kadetkami bronz a při tom všem už nasbírala tolik zkušeností s národním týmem, o kterých se v jejím věku zdá málokomu. Teď míří ještě o stupínek výš - do družstva žen, ve kterém bude působit na pozici smečačky. „Je to obrovský skok, hlavně ve výkonnosti, každý se v Áčku chová jako profesionál a ví proč to dělá," říká po víc jak dvou měsících strávených s ženami Denisa. Víc o ní napoví bleskový rozhovor...

Číst dál...

Nové libero Áčka? Zlatá juniorka Daniela Digrinová

Dáda1

Jednou z nových opor našeho Áčka je teprve sedmnáctiletá Daniela Digrinová, pro kterou brněnský klub není žádnou neznámou, prošla si tu postupně všemi mládežnickými kategoriemi. Její talent nezůstal bez povšimnutí, už loni si totiž v několika zápasech vyzkoušela naostro i ženskou extraligu. A osvědčila se, což vedlo Tomáše Samselyho k definitvnímu rozhodnutí o tom, kdo bude v jeho týmu v nové sezóně zastávat post libera. „Jsem trošku nervózní, protože je to pro mě úplně něco jiného. Cítím zodpovědnost, ale zároveň se těším na nové zkušenosti a doufám, že nikoho nezklamu a zvládnu to nejlíp, jak to půjde," těší se na novou příložitost Dáda.

Číst dál...

V Brně vyrůstají hráčky na vysoké úrovni

Erik1

V Králově Poli vede dorostovou složku a současně je hlavním trenérem elitního družstva juniorek. Se svými týmy si v posledních letech pravidelně sahá na mistrovské tituly a má mnohaleté zkušenosti s trénováním mládežnických reprezentací. Sečteno podtrženo, Erik Nezhoda svou profesi zastává opravdu svědomitě a profesionálně, a tak není divu, že si dvakrát po sobě odnesl nejvyšší ocenění z Volejbalisty roku – i letos byl totiž v této anketě vyhlášen nejlepším trenérem dívek. „Všechno, co se v mém volejbalovém životě děje, se děje podstatně dřív, než jsem očekával. Úspěchů si vážím o to víc,“ říká Erik.

Číst dál...

Přál bych všem mít ten pocit, že jsme sezónu odmakali

Zitka2

Jestli je někdo s volejbalovým klubem KP Brno opravdu spjatý, tak je to Zdeněk Zítka. Jako masér tu totiž působí už 15 let a nejinak tomu bude u A-týmu i v sezóně 2018/19. „Královo Pole má velkou tradici, působila v něm a působí řada zajímavých osobností, od kterých se dá hodně naučit," vysvětluje důvod, proč je mu tento brněnský klub stále blízký. Jaké další profesi se Zdeněk věnuje, jak zatím hodnotí přípravnou fázi začátku sezóny a co by ho v ní nějvíc potěšilo?

Číst dál...


facebook kalendar YouTube prispevky nabor nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

15 pro

Twitter