6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Klubové informace

KP Brno vydražilo svůj kalendář, výtěžek putuje Lize vozíčkářů

026 DR180230

Královo Pole minulý týden nadělilo pod stromeček 33 200,- Kč Lize vozíčkářů. Přesně tolik peněz se totiž vydražilo v průběhu vánočního večírku KP Brna. Předmětem dražby byl charitativní kalendář, který hráčky A-týmu nafotily ve spolupráci s Galerií Vaňkovka a Ladislavem Samohýlem v nádherných vozech značky Bugatti. Dražil se jak celý kalendář podepsaný všemi aktérkami, tak některé jeho fotografie, které na všechny přítomné dýchly atmosférou 20. let minulého století. Velký zájem byl i o zbrusu nový dres KP Brna, který se na večírku dražil také.

Číst dál...

Kde zakoupit kalendář KP Brna a přispět tak na dobrou věc?

Kalendář2019

Nejenom jako originální vánoční dárek, který vás přenese do atmosféry dvacátých let minulého století, může sloužit náš krásný kalendář na rok 2019. Hráčky A-týmu ho nafotily ve spolupráci s Galerií Vaňkovka a s panem Ladislavem Samohýlem a jeho vozy značky Bugatti. Výtěžek z prodeje kalendáře a také z jeho dražby, která se uskuteční 5. prosince, totiž bude věnován na Ligu Vozíčkářů.

Číst dál...

V Bystřici byla slavnostně zahájena nová sezóna všech týmů KP

Bystřice2

Konec prázdnin je v Králově Poli už neodmyslitelně spjatý s týdenním soustředěním všech družstev mládeže v Bystřici nad Pernštejnem. Nejinak tomu bylo i letos, v pátek se navíc k mládeži připojil A-tým žen a všichni společně pak o den později slavnostně zahájili sezónu 2018/19. „Tato akce má v našem klubu už více jak třicetiletou tradici. Vždycky šlo o sepjetí všech generací, protože se tu potkávají nejmladší hráčky s těmi nejstaršími. Je tak navíc vidět, z jakých všech družstev a hráček se celý náš klub skládá," vysvětlil prezident KP Brno Richard Wiesner.

Číst dál...

Novým hlavním trenérem Králova Pole je Tomáš Samsely

Samsely2

Hlavním trenérem A-týmu KP Brno bude v nadcházející sezóně Tomáš Samsely. Do Králova Pole přišel v loňském roce a doposud u žen působil jako asistent trenéra. „V současné době jsme se rozhodli, že dáme prostor mladšímu trenérovi. To ale vůbec neznamená, že Tomáš nemá potřebné zkušenosti – právě naopak. Prošel si několika zahraničními ligami i slovenskou reprezentací,“ uvedl k jeho výběru prezident KP Brno Richard Wiesner.

 

Číst dál...

Z Králova Pole odchází Marek Rojko

Rojko

K prvnímu květnu odchází z královopolského volejbalového klubu Marek Rojko. Vedení klubu ještě před koncem play off sám požádal, aby mu KP Brno předčasně ukončilo smlouvu - od zítřka totiž nastupuje na Slovenskou volejbalovou federaci jako sportovní ředitel. S Markem jsme se na vyvázání ze smlouvy domluvili vzájemně, chceme tím vyjít vstříc jak Slovenské volejbalé federaci, tak zohlednit i osobní důvody, které k tomuto rozhodnutí Marka Rojka vedly," vysvětlil prezident KP Brno Richard Wiesner.

Číst dál...


facebook kalendar YouTube prispevky nabor nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

26 led

Twitter