Ozvěny víkendu 4. týdne

Logo_Ozveny_tydneTento víkend se odehrálo předposlední kolo 1. ligy kadetek a Krajského přeboru žákyň. Jak si družstva vedla si přečtěte v následujících řádcích.

Komentář:

Prvni zapas jsme proti Uherskému Hradišti prohráli 0:3, ikdyz jsme s nimi hrali chvilkama vyrovnanou hru, tak to stále nestačilo, velký problém nám dělal jejich servis a vysoké bloky. Celkově jako tým jsme se povzbuzovali a drželi při sobě.

Simona Škrabalová, hráčka

Do druhého zápasu s Hradištěm jsme nastupovaly s tím, že nemáme co ztratit. V prvním setu se bohužel opakoval scénář prvního zápasu, do prvního technického time-outu jsme hrály celkem vyrovnaně, poté jsme ale přestaly prihrávat, soupeř získal velký bodový náskok a set vyhrál. Ve druhém setu jsme si hodně pomohly servisem a v prostřední části hrály vyrovnaně. Koncovka se ale lépe povedla Hradišti. Ve třetí sadě jsme od začátku nebyly schopné přihrát, takže jsme set opět prohrály.

Komentář:

V sobotu jsme odehrály krajský přebor žákyň. Zahájily jsme ho zápasem s VK Pegas Znojmo. V prvním setu jsme byly nepozorné a nedařila se nám přihrávka. Proto jsme tento set prohráli 25:17. Druhý set byl již úspěšnější. Dokázaly jsme zlepšit přihrávku a tlačily jsme na soupeře servisem.Druhý set skončil 25: 23 v náš prospěch . V tiebreaku si soupeř vytvořil náskok, který jsme už bohužel nedokázaly dohnat . Třetí set se pro nás skončil neúspěšně. Znojmu jsme nakonec podlehly 15:12.

V sobotu 27.1. jsme hráli ve Znojmě kraj žákyň. 2 zápas jsme hráli s Břeclaví.
Vyhráli jsme 2:0. Holkám nešel moc příjem a přihrávky. Myslím, že nám šel dobře příjem a že jsme dokázali ubránit v poli. Podařilo se nám i někdy zablokovat. I smeče byli dobré. Podle mě jsme hráli dobře a šli do toho na plno.

Eliška Vesselá, hráčka

Náš poslední sobotní zápas jsme hrály s Boskovicemi. Byl to náš nejjednodušší soupeř, a tak jsme ho porazily 2:0 . Naše šmečařky i blokařky tvrdě smečovaly , Boskovice bojovaly, ale balony nevybíraly. Na síti jsme měly výbornou obranu, která zablokovala skoro každý balón. Z výhry jsme měly velkou radost, a doufáme, že Boskovice i příště porazíme.

Natálie Gardavská, hráčka

Po úvodním Zakolísání předvedla děvčata velmi kvalitní výkon, opřený o dobrou přihrávku, výborné podání a odvážnou hru na síti. Raritou tohoto utkání byla Katka Pelikánová, která nastoupila jak na postu nahrávačky, univerzálky,středovky i smečařky a všude předvedla kvalitní výkon. těšíme se na další kolo které proběhne 24. února