6x Mistr ČR a ČSFR, 6x vítěz ČP

Slavnostní zakončení sezóny 2021/22

 KP vyhodnocení web 28052022 103

 

V sobotu byla v hale na Vodově slavnostně ukončena sezóna 2021/22. V jednotlivých kategoriích – od přípravek až k A-týmu žen, byly připomenuty letošní úspěchy a vyhlášeny nejlepší hráčky. „Jsem moc rád, že jsme se tu dnes sešli napříč všemi věkovými kategoriemi. Máme za sebou výbornou sezónu, ve které jsme dokázali vybojovat cenné medaile i vítězství v Českém poháru. Rád bych poděkoval za celoroční práci nejenom všem hráčkám, trenérům a členům realizačního týmu, ale i rodičům, kteří nás v průběhu celé sezóny neskutečně podporovali,“ uvedl na zakončení prezident klubu Richard Wiesner.

 

Ocenění a úspěchy v jednotlivých kategoriích:

 

PŘÍPRAVKY

Trenéři: Martin MELKES, Jasmína VOLDÁNOVÁ, Eliška CEJPKOVÁ, Karolína BUBLÍKOVÁ, Hana HLAVIČKOVÁ, Kristýna ČÍRTKOVÁ

Nejlepší hráčky: P1  –  Adéla HRUBEŠOVÁ, P2  –  Sára TEJKALOVÁ, P3  –  Zuzana TRÁVNÍČKOVÁ (+ cena Brunovy tlapky), P4  –  Marie POKORNÁ, PV  –  Iva VYSKOTOVÁ

Ulov si hráčku: Klára Lišková

Speciální cena: Alžběta Trnková

 

ŽÁKYNĚ E

Trenéři: Klára KLIMEŠOVÁ, Radoslav HRIVNÁK

Úspěchy: Republikové finále ml. žákyň: 8. místo (v semifinálové skupině), JM pohár 7. tříd: 2. místo

Nejlepší hráčka: Helena Hrivnáková

Osobní cena trenéra: Isabela Kociánová

 

ŽÁKYNĚ D

Trenéři: Nikola ŠTOURAČ, Romana PAVLICOVÁ

Úspěchy: JM pohár 7. tříd: 11. místo

Nejlepší hráčka: Anna Anderlová

Osobní cena trenéra: Magda Chládková

 

ŽÁKYNĚ B

Trenéři: Marie KAŠUBOVÁ, Jana BRUNCLÍKOVÁ

Úspěchy: JM krajský přebor žákyň: 1. místo, JM krajský přebor kadetek: 6. místo

Nejlepší hráčka: Nicol Krobauerová

Osobní cena trenéra: Tereza Novotná

 

ŽÁKYNĚ A

Trenéři: Štefan ZBUR, Miroslava DUNÁROVÁ

Úspěchy: Mistrovství České republiky: 3. místo, Český pohár žákyň: 1. místo, 1. liga kadetek: 17. místo

Nejlepší hráčka: Nicol Novotná

Osobní cena trenéra: Zuzana Konečná

 

KADETKY U17

Trenéři: Martin ŠTĚTKA, Erik NEZHODA, Tomáš PÁNEK, Aleš TRUBIROHA (kondiční trenér), Alexandra MATOVÁ (fyzio), Martin MELKES

Úspěchy: Extraliga kadetek: 2. místo

Nejlepší hráčka: Veronika Miškufová

Osobní cena trenéra: Linda Gronichová

 

JUNIORKY B

Trenéři: Petr PAVLICA, Romana PAVLICOVÁ

Úspěchy: JM krajský přebor juniorek: 3. místo, JM krajský přebor kadetek: 1. místo

Nejlepší hráčka: Markéta Vetchá

Osobní cena trenéra: Zoe Kratochvílová

 

JUNIORKY A

Trenéři: Petr PAVLICA, Romana PAVLICOVÁ

Úspěchy: 1. liga juniorek: 17. místo, JM krajský přebor kadetek: 1. místo

Nejlepší hráčka: Veronika Chajdová

Osobní cena trenéra: Monika Novotná

 

JUNIORKY U19

Trenéři: Erik NEZHODA, Martin ŠTĚTKA, Tomáš PÁNEK, Aleš TRUBIROHA (kondiční trenér), Alexandra MATOVÁ (fyzio)

Úspěchy: Extraliga juniorek: 1. místo, 1. liga žen: 8. místo

Nejlepší hráčka: Zuzana Kamasová

Osobní cena trenéra: Jana Vystrčilová

 

A-TÝM ŽEN

Trenéři: Richard WIESNER, Erik NEZHODA, Luděk GRABOVSKÝ, Marián PREZBRUCHÝ (kondiční trenér), Martin ŠTĚTKA (statistik), Alexandra MATOVÁ (fyzio), Marie KURKOVÁ (asistent trenéra), Radka BARTOVIČOVÁ, Štěpán ONDRŮŠEK (lékaři), Alena DOBEŠOVÁ, Jiří HEIMER (maséří)

Úspěchy: Extraliga žen: 2. místo, Český pohár žen: 1. místo

 

 

Barbora Mertová

 


facebook instagram YouTube nabor fanshop luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

Nenalezeny žádné události

Twitter