7x Mistr ČR a ČSFR, 7x vítěz ČP

Mládež v akci

Memoriál Vaška Fabiánka v tradičním mezivánočním čase

09EA9F47 97DE 4F68 9F05 6B00BC82D61E

 

I letos mezi svátky hostila hala Vodova Memoriál Vaška Fabiánka. Jubilejního dvacátého ročníku se zúčastnilo 13 výběrů Krajských center mládeže (KCM) z osmi krajů České republiky. Vítězem se stal Středočeský kraj, družstvo A Jihomoravského kraje obsadilo třetí místo. „Turnaj splnil naše očekávání, naše bilance byla sedm vyhraných zápasů a tři prohry. Ukázal sice několik nedostatků, ale především mnoho pozitiv, na kterých chceme dál stavět," uvedl po skončení organizátor Petr Pavlica.

Číst dál...

Slavnostní zahájení sezóny tradičně v Bystřici nad Pernštejnem

KP Brno 2023 24


Celoklubové týdenní soustředění KP Brno, které se tradičně konalo v Bystřici nad Pernštejnem, vyvrcholilo o víkendu slavnostním zahájením sezóny 2023/24. Za účasti desítek rodičů na něm byla představena všechna královopolská družstva a jejich trenéři. „Jsem moc rád, že jsme se zde po roce sešli opět v tak hojném počtu. V příští sezóně máme na co navazovat - loňský rok završil náš A-tým mistrovským titulem a ziskem Českého poháru a já věřím, že i následující sezóna bude úspěšná a dočkáme se medaile tentokrát i u mládeže. Už teď ale všechny zveme na jeden opravdu velký volejbalový svátek - Ligu místrů, kterou budeme hostit v polovině října," uvedl prezident KP Brno Richard Wiesner.

 

Číst dál...

Mistrovská sezóna 2022/23 byla slavnostně ukončena

A tým2023

 

Sezóna 2022/23, v níž se královopolskému A-týmu povedl mistrovský double, byla za přítomnosti všech družstev, trenérů i rodičů slavnostně ukončena. Prezident KP Brno Richard Wiesner vyzdvihl celoroční práci celého klubu, vyhlásil nejlepší hráčky jednotlivých týmů a připomněl cestu, která vedla k zlatému triumfu družstva Erika Nezhody v Českém poháru a v extralize žen. V závěru slavnostního zakončení došlo nejprve na videopozdravy cizinek, které už součástí A-týmu v příští sezóně nebudou. Na dálku poslaly všem přítomným vzkaz Gretell Moreno, Simona Nikolova a Andjela Stojkovic. Úplnou tečkou pak bylo rozloučení s Danielou Digrinovou, Magdalenou Bukovskou a Elou Koulisiani. Tyto dlouholeté a výrazné opory Králova Pole budou nově nabírat své zkušenosti v zahraničí. 

Číst dál...

Olympiádu dětí a mládeže ovládl i díky volejbalovému bronzu Jihomoravský kraj

0606E7D8 E63D 406B AA10 A5605C317CE7

 

Olomouc tento týden hostila 19. ročník Olympády dětí a mládeže, na kterou vycestoval i vojejbalový tým čítající hned deset hráček Králova Pole. Pod taktovkou Petra a Romany Pavlicových vybojovalo družstvo ve veliké konkurenci bronz, a významně tak přispělo k celkovému triumfu Jihomoravského kraje. „Této medaile si cením asi nejvíc ve svém životě, protože vím, jaká práce a odhodlání za ní stály. Naše družstvo nebylo asi parametry adept na nejlepší umístění, přesto ukázalo svou kvalitu, houževnatost, vytrvalost, touhu po výhře i výjimečnost," radoval se po zisku bronzu Petr Pavlica.

Číst dál...


facebook instagram YouTube fanshop luzanky sms


Nejbližší domácí utkání A-týmu

MOD_DPCALENDAR_UPCOMING_NO_EVENT_TEXT