7x Mistr ČR a ČSFR, 7x vítěz ČP

Mládež v akci

Mistrovská sezóna 2022/23 byla slavnostně ukončena

A tým2023

 

Sezóna 2022/23, v níž se královopolskému A-týmu povedl mistrovský double, byla za přítomnosti všech družstev, trenérů i rodičů slavnostně ukončena. Prezident KP Brno Richard Wiesner vyzdvihl celoroční práci celého klubu, vyhlásil nejlepší hráčky jednotlivých týmů a připomněl cestu, která vedla k zlatému triumfu družstva Erika Nezhody v Českém poháru a v extralize žen. V závěru slavnostního zakončení došlo nejprve na videopozdravy cizinek, které už součástí A-týmu v příští sezóně nebudou. Na dálku poslaly všem přítomným vzkaz Gretell Moreno, Simona Nikolova a Andjela Stojkovic. Úplnou tečkou pak bylo rozloučení s Danielou Digrinovou, Magdalenou Bukovskou a Elou Koulisiani. Tyto dlouholeté a výrazné opory Králova Pole budou nově nabírat své zkušenosti v zahraničí. 

Číst dál...

Olympiádu dětí a mládeže ovládl i díky volejbalovému bronzu Jihomoravský kraj

0606E7D8 E63D 406B AA10 A5605C317CE7

 

Olomouc tento týden hostila 19. ročník Olympády dětí a mládeže, na kterou vycestoval i vojejbalový tým čítající hned deset hráček Králova Pole. Pod taktovkou Petra a Romany Pavlicových vybojovalo družstvo ve veliké konkurenci bronz, a významně tak přispělo k celkovému triumfu Jihomoravského kraje. „Této medaile si cením asi nejvíc ve svém životě, protože vím, jaká práce a odhodlání za ní stály. Naše družstvo nebylo asi parametry adept na nejlepší umístění, přesto ukázalo svou kvalitu, houževnatost, vytrvalost, touhu po výhře i výjimečnost," radoval se po zisku bronzu Petr Pavlica.

Číst dál...

Do královopolské medailové sbírky přispěly stříbrem i kadetky

9A86E601 1408 4A12 A79B A8E622DB4095

 

Velmi úspěšně zakončily sezónu 2021/22 také královopolské kadetky, které na začátku května vybojovaly na finálovém turnaji extraligy stříbrné medaile. „Našemu družstvu patří velké poděkování za celou sezónu i poslední odehraný turnaj, kde hráčky opět ukázaly, že jejich potenciál je velký, a že budou pro náš volejbal určitě v budoucnu velkým přínosem,“ uvedl po turnaji trenér Martin Štětka. Jak tedy probíhala uplynulá sezóna jeho týmu, která vedla až k zisku stříbra? 

Číst dál...

Další medailová tečka za sezónou. Starší žákyně vybojovaly bronz

Žákyně2021 2022

 

O další medailovou tečku za sezónou se postaraly starší žákyně. Ke svému triumfu v Českém poháru přidaly svěřenkyně Štefana Zbura o víkendu na Mistrovství České republiky bronzové medaile. „I když děvčata snila o té nejcennější mediali, bronzové vyústění společně s vítězstvím v ČP se připojilo k letošním obrovským úspěchům královopolského družstva žen, juniorek a kadetek," uvedla po turnaji trenérka žákyň Majka Kašubová.

Číst dál...


facebook instagram YouTube fanshop luzanky sms


Nejbližší domácí utkání A-týmu

29 zář
PU: Grupa Azoty ANS Tarnow (POL)
Datum 29.09.2023 17:15