6x Mistr ČR a ČSFR, 6x vítěz ČP

Mládež v akci

Olympiádu dětí a mládeže ovládl i díky volejbalovému bronzu Jihomoravský kraj

0606E7D8 E63D 406B AA10 A5605C317CE7

 

Olomouc tento týden hostila 19. ročník Olympády dětí a mládeže, na kterou vycestoval i vojejbalový tým čítající hned deset hráček Králova Pole. Pod taktovkou Petra a Romany Pavlicových vybojovalo družstvo ve veliké konkurenci bronz, a významně tak přispělo k celkovému triumfu Jihomoravského kraje. „Této medaile si cením asi nejvíc ve svém životě, protože vím, jaká práce a odhodlání za ní stály. Naše družstvo nebylo asi parametry adept na nejlepší umístění, přesto ukázalo svou kvalitu, houževnatost, vytrvalost, touhu po výhře i výjimečnost," radoval se po zisku bronzu Petr Pavlica.

Číst dál...

Do královopolské medailové sbírky přispěly stříbrem i kadetky

9A86E601 1408 4A12 A79B A8E622DB4095

 

Velmi úspěšně zakončily sezónu 2021/22 také královopolské kadetky, které na začátku května vybojovaly na finálovém turnaji extraligy stříbrné medaile. „Našemu družstvu patří velké poděkování za celou sezónu i poslední odehraný turnaj, kde hráčky opět ukázaly, že jejich potenciál je velký, a že budou pro náš volejbal určitě v budoucnu velkým přínosem,“ uvedl po turnaji trenér Martin Štětka. Jak tedy probíhala uplynulá sezóna jeho týmu, která vedla až k zisku stříbra? 

Číst dál...

Další medailová tečka za sezónou. Starší žákyně vybojovaly bronz

Žákyně2021 2022

 

O další medailovou tečku za sezónou se postaraly starší žákyně. Ke svému triumfu v Českém poháru přidaly svěřenkyně Štefana Zbura o víkendu na Mistrovství České republiky bronzové medaile. „I když děvčata snila o té nejcennější mediali, bronzové vyústění společně s vítězstvím v ČP se připojilo k letošním obrovským úspěchům královopolského družstva žen, juniorek a kadetek," uvedla po turnaji trenérka žákyň Majka Kašubová.

Číst dál...

Juniorky Králova Pole jsou mistryněmi České republiky

brno JKY 080522

 

Královopolské juniorky minulý víkend vyhrály extraligový finálový turnaj v Liberci a staly se mistryněmi České republiky. Nadvládu nad juniorskou soutěží přitom obhájily již počtvrté, a tak pohár pro vítězky extraligových juniorek, který se vrátil do Brna v roce 2016, zůstane v Králově Poli minimálně ještě jeden rok. „Máme za sebou určitě nejtěžší sezónu za mnoho let a poděkovat není potřeba jen těm hráčkám, co byly na hřišti při našem vítězství ve finále, ale i těm, které nastupovaly po celý rok v sestavě juniorek a dokázaly vyválčit postup do závěrečného turnaje," vzkázal po zisku zlata celému týmu jeho trenér Erik Nezhoda.

Číst dál...


facebook instagram YouTube fanshop luzanky sms


Nejbližší domácí utkání A-týmu

Nenalezeny žádné události

Twitter