6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Ozvěny víkendu

Mladší žákyně Králova Pole dovezly z MČR krásné 5. místo

DSC 0247

Z osmi kvalifikačních skupin se na vrcholnou akci této věkové kategorie kvalifikovalo 16 nejúspěšnějších týmů z celé republiky z celkového počtu 64 zúčastněných družstev. Ne nejlepších, protože systém nasazení do jednotlivých kvalifikačních skupin se pořadateli příliš nepovedl. Jak kvalifikace, tak samostné MČR ukázaly, že momentálně v žákovské kategorii mají převahu česká družstva. Přebor republiky se hrál tradičním způsobem - čtyři skupiny po čtyřech účastnících, z nichž první dva vytvořily 2 semifinálové skupiny se započítáním výsledku. Opět první dva následně se utkaly o medaile, zbylá družstva o celkové umístění. Celý turnaj se odehrál na palubovce haly Dukly Liberec.

 

Číst dál...

Ozvěny víkendu 16. týdne

Logo_Ozveny_tydneTento víkend byl ve znamení kvalifikace nejstarších žákovských nadějí na jejich republikové finále. Jak si vedlo družstvo výběrových starších žákyň si můžete přečíst v následujících řádcích.

 

Číst dál...

Ozvěny víkendu 15. týdne

Logo_Ozveny_tydneTento víkend byl ve znamení kvalifikace našich nejmladších nadějí na jejich republikové finále. Jak si vedlo družstvo výběrový mladších žákyň si můžete přečíst v následujících řádcích.

 

Číst dál...

Ozvěny víkendu 14. týdne

Logo_Ozveny_tydneTento víkend byl ve znamení finálových turnajů, juniorky ovládly finálový turnaj a staly se mistry České republiky. Kraj kadetek měl také své finále a v něm naše holky dominovaly, tím si zajistily postup do baráže o 1. ligu kadetek. Neděle byla finálovým dnem našich nejmladších, jak si vedly si můžete přečíst v následujících řádcích.

 

Číst dál...

Ozvěny víkendu 11. týdne

Logo_Ozveny_tydneO tomto víkendu starší žákyně ukončily svou krajskou štaci a nejlepších 8 družstev si to rozdalo mezi sebou o přeborníka Jihomoravského kraje. Náš klub měl mezi těmito 8 družstvy hned dvojí zastoupení. Jak nakonec dopadly? To si můžete přečíst v následujících řádcích.

 

Číst dál...


facebook kalendar YouTube prispevky nabor nabor luzanky


Twitter