6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Klubové informace

Valná hromada VK

kp brno logo new 2016Pozvánka na VH VK Královo Pole, z.s.

Prezident na základě pověření představenstva Volejbalového klubu Královo Pole, z.s.,
IČO: 653 48 028, se sídlem Brno, Vodova 336/108, PSČ 612 00,
který je zapsán ve spolkovém rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně
pod sp. zn. L 5796 (dále jen „Spolek“) svolává valnou hromadu:

Valná hromada se bude konat dne 19.10.2020 v 17 hodin, a to v prostorách kanceláří klubu na adrese Brno, Vodova 336/108, PSČ 612 00

Číst dál...

KP Forever

Sloufova KPF2

 

Královopolský A-tým bude hrát v příští sezóně v pozměněné podobě. Družstvo žen opustily dosavadní kapitánka žen Šárka Šloufová a Lenka Podhrázká - obě dvě zamířily do Šelem Brno. Svoje působiště změnila i Kateřina Kvapilová, která bude v sezóně 2020/21 naskakovat na palubovku v dresu Prostějova. S týmem se dále rozloučily dvě cizinky - ukrajinská hráčka Olga Uhlenko a Kanaďanka Sophie Carpentier, která pravděpodobně úplně ukončí svou sporotvní kariéru. Všem těmto pěti volejbalistkám patří velké poděkování za práci, kterou v Králově Poli během svého působení odvedly. Šárka a Lenka si navíc vysloužily i osobní vzkaz od prezidenta klubu Richarda Wiesnera...

Číst dál...

Na Volejbalových kurtech v Lužánkách se od května trénuje i soutěží

Krajský pohár2a

 

Tréninky všech družstev KP Brna jsou od května v plném proudu a s výjimkou A-týmu žen se všechny konají na Volejbalových kurtech v Lužánkách. Provoz kurtů, na kterých se hrají pravidelně také nejrůznější turnaje, má na starosti Marek Novák. „Díky pěknému počasí se nám letos podařilo zprovoznit kurty velmi brzy, a proto jsme na nich hned jak to bylo možné, umožnili sportování,“ vysvětluje Marek.

Číst dál...

KP Brno tento týden plně obnovuje svou sportovní činnost

010 DR193455

 

  1. května startuje po-soutěžní příprava všech družstev KP Brna. Hráčky některých týmů se v dobrovolném režimu začaly připravovat už před čtrnácti dny, teď se ale tréninky rozběhnou tradičním způsobem, stejně jako v předchozích sezónách. „Převážná část přípravy bude probíhat na venkovních volejbalových kurtech v Lužánkách, které dokázal jejich správce Marek Novák s předstihem připravit tak, aby hned po uvolnění vládních restrikci mohlo KP Brno obnovit svou sportovní činnost,“ uvedl k tomu prezident klubu Richard Wiesner.

Číst dál...

Informace k činnosti klubu v důsledku rozhodnutí státních orgánů ČR, UPDATE 16.3.2020

kp brno logo new 2016Vážení rodiče,

chceme vás touto cestou informovat o průběhu opatření k nastalé situaci. Informace budou průběžně doplňovány dle informací, které se nám podaří zjistit. Samozřejmě dále budete informováni také od jednotlivých odpovědných trenérů, ohledně úpravy plánů sportovní činnosti a z toho vyplývajícícho rozvrhu tréninků a utkání.

Číst dál...


facebook kalendar YouTube fanshop prispevky nabor nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

Nenalezeny žádné události

Twitter