6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Klubové informace

PF 2020

Vánoce2019

Volejbalový klub Královo Pole přeje všem svým příznivcům, fanouškům a partnerům krásné a pohodové Vánoce a do nového roku 2020 hodně zdraví, štěstí a úspěchů. A pro všechny přináší malý dáreček v podobě ryze vánočního počtení…

Číst dál...

KáPéčko věnuje Agátce a Klinice dětské onkologie více než 100 000 korun

001 DR191356

Charitativní akce s názvem KáPéčko pro Agátku pokračovala tento týden dražbou obrázků, které nakreslily děti z přípravek volejbalového klubu KP Brna na podporu své nemocné spoluhráčky Agátky. Celkový výtěžek dražby činí 42 500 korun a bude prostřednictvím Nadačního fondu dětské onkologie KRTEK věnován Klinice dětské onkologie při Fakultní nemocnici v Brně. „Výtěžek dražby v takové výši předčil naše očekávání. Děkujeme všem, kteří se do dražby zapojili, a pomohli nám podpořit nejenom Agátku, ale i ostatní nemocné děti. Vydraženou částku předáme po dohodě s rodinou Agátky Klinice dětské onkologie, kde se Agátka momentálně léčí,“ uvedl k tomu prezident KP Brna Richard Wiesner.

Číst dál...

A-tým Králova Pole má kompletní podobu

E728727B B9CA 4AD1 A38C 79B0D0B221B2

Královopolský A-tým doznal pro sezónu 2019/20 několika změn. Kdo všechno odešel a jaká je jeho kompletní podoba? Družstvo v sezóně povede slovenský trenér Matúš Kalný, který v posledních letech působil v Německu. „Do Králova Pole přicházím s obdobnou vizí, jakou jsem měl v mém posledním angažmá - a tou je postupné rozvíjení mladých hráček, jejich zlepšování a výchova pro repezentaci,” avizoval před svým příchodem Kalný. Jeho asistenty budou Magda Králíková a Erik Nezhoda.

Číst dál...

Další spolupráce s Ligou vozíčkářů aneb každý má svůj potenciál...

liga voz KP 2019 01

 

Volejbalový klub Královo Pole pokračuje ve spolupráci s Ligou vozíčkářů, na konci května totiž společně uspořádali benefiční sedmiboj, jehož výtěžek poputuje na projekt Klíč k samostatnosti. Lize vozíčkářů byl letos věnován i výtěžek z charitativního kalendáře KP Brna, a to na výcvik asistenční fenky Lucy, která už si našla svého majitele. Daří se tak úspěšně propojovat sport a ochotu pomáhat a dostát tak mottu Ligy vozíčkářů "Protože každý má svůj potenciál". Víc napoví krátký rozhovor s Lenkou Uldrijanovou a Laďkou Blažkovou, které mají v Lize vozíčkářů na starosti PR a fundraising. 

 

Číst dál...

Na slavnostním zakončení sezóny byly oceněny nejlepší hráčky týmů

Zakončení2019 19 2

 

Sezóna 2018/19 je pro většinu královopolských týmů minulostí. K jejímu oficiálnímu zakončení došlo v neděli, kdy se na Vodovu sjela všechna družstva se svými trenéry. Slavnostní program moderovali postupně Erik Nezhoda, trenér mistrovských juniorek, a prezident klubu Richard Wiesner - oba zhodnotili sezónu všech týmů KP Brna, poděkovali hráčkám za odvedenou práci a nejednu z nich také vyzpovídali. V rámci programu byla mimo jiné oceněna nejlepší děvčata jednotlivých družstev. Která to byla? 

 

Číst dál...


facebook kalendar YouTube fanshop prispevky nabor nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

25 led
UNIQA Extraliga: KP - Dukla Liberec
Datum 25.01.2020 18:00
20 úno
UNIQA Extraliga: KP - Šternberk
Datum 20.02.2020 17:00
29 úno
UNIQA Extraliga: KP - Šelmy Brno
Datum 29.02.2020 18:30
7 bře
UNIQA Extraliga: KP - TJ Ostrava
Datum 07.03.2020 19:00

Twitter