6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Hráli jsme

Pětisetové drama s Prostějovem vyneslo Královu Poli jeden bod

aA50I4759

Královo Pole přivítalo v osmém kole extraligy na své palubovce Prostějov a oba týmy mezi sebou svedly parádní volejbalovou bitvu, při které se jednotlivé sety rozhodovaly vždy až v koncovkách. Vítěze zápasu tak ve čtvrtek musela v hale na Vodově určit až zkrácená hra, kterou zvládly lépe prostějovské hráčky, a z Brna si odvezly dva body. „Dnes jsme mohli vyhrát, ale bod, který jsme získali, je pro nás určitě cenný. Každopádně musím celý tým pochválit,“ vzkázal svému družstvu trenér Tomáš Samsely.


Číst dál...

Další extraligový duel? Na palubovce vedoucí Olomouce

KPBrno Selmy

Královopolské volejbalistky zamířily k utkání sedmého kola extraligy na hodně horkou půdu. Jejich soupeřem totiž v sobotu byla Olomouc, která v letošní sezóně v nejvyšší volejbalové soutěži žen ještě ani jednou neprohrála. Svěřenkyně Tomáše Samselyho naskočily do zápasu při chuti a v Olomouci vyhrály první set, vítěznou vlnu Olomouce se jim ale nakonec prolomit nepovedlo. „Výsledku 1:3 pro soupeře je dnes veliká škoda, sahali jsme na bod, který by byl určitě cenný,“ litoval po utkání brněnský kouč Tomáš Samsely.

Číst dál...

Brněnské derby přineslo pohledný volejbal a bitvu až do konce

DR185165

Sobotní podvečer sliboval v hale na Vodově zajímavou volejbalovou podívanou. Domácí Královo Pole totiž hostilo Šelmy, a tak si diváci mohli užít první brněnské derby mezi těmito dvěma týmy. A obě družstva fanouškům nabídla pohledný a bojovný volejbal od začátku až do konce, když se v zápase prala o každý míč. Vítěznou radost měly nakonec vepsány do tváří hostující hráčky, které nad Královým Polem zvítězily ve třech setech.

Číst dál...

A-tým se vrací z Frýdku domů s plným počtem bodů

DR182941

Venkovní zápasy zatím královopolskému Áčku svědčí. K pátému kolu extraligy vycestovaly brněnské volejbalistky ve čtvrtek do Frýdku-Místku a stejně jako v Ostravě udržely koncentraci i bojovnou náladu ve všech důležitých koncovkách setů. Výsledek? Vítězství bez ztráty sady a odměna v podobě tří bodů do tabulky. „Musím dnes holky pochválit, protože proti dobře a odvážně hrajícímu Frýdku-Místku nesložily zbraně a praly se o každý míč. A to má svůj význam," usmíval se po utkání brněnský trenér Tomáš Samsely.

Číst dál...

Výborná divácká kulisa i napínavý souboj. Na Olymp to nestačilo

DR182883

Extraligový duel mezi Královým Polem a Olympem Praha byl protkaný od začátku až do konce přítomností dětí z přípravek KP Brna, které se společně s ostatními fanoušky postaraly v hale na Vodově o výbornou atmosféru. Odměnou všem byla napínavá bitva, ve které se po jednoznačné výhře Olympu v první sadě Brno zkoncentrovalo a vrátilo zpět do hry. Z vítězství 1:3 na sety se ale nakonec přece jen radovaly pražské hráčky. „Bohužel jsme se dnes zalekli těžkých míčů a nikdo na sebe nedokázal v důležitých momentech vzít trošku zodpovědnosti. Jede se dál a my se teď musíme plně soustředit na utkání v příštím týdnu,“ uvedl po zápase brněnský trenér Tomáš Samsely.

Číst dál...


facebook kalendar YouTube prispevky nabor nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

17 led
26 led

Twitter