6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Hráli jsme

Skvělý obrat v zápase znamená výhru 3:2 nad Libercem

DR192691

Královo Pole přivítalo ve 20. kole extraligy na své palubovce Liberec, nad kterým v letošní sezóně zatím ani jednou nevyhrálo. Liberecký tým se v hale na Vodově sice dostal do vedení 1:2 na sety, domácí volejbalistky ale dokázaly vyrovnat, a posunout zápas až do rozhodující zkrácené hry. Tie-break si pak KP Brno od začátku pohlídalo, v zápase zvítězilo 3:2 na sety a na svoje konto si připsalo dva cenné body.

Číst dál...

V Prostějově KP Brno bojovalo o tie break, body bohužel neveze

057 DR190397

V sobotu čekal na královopolské volejbalistky už devatenáctý zápas extraligové sezóny. Tým Matúše Kalného k němu odcestoval do Prostějova a přivezl si s sebou i novou posilu, ukrajinskou hráčku Olyu Uhlenko. Královo Pole odstartovalo utkání dobře a ujalo se v něm vedení 1:0 na sety. Prostějov ale následující dvě sady bral pro sebe a nakonec královopolským soupeřkám nedovolil uhrát ani slibně rozheraný čtvrtý set - a tím pádem zvítězil za plný počet bodů.

Číst dál...

I druhé brněnské derby této sezóny vyznělo lépe pro Šelmy

DR196403

Extraliga dnešními sobotními zápasy ukončuje druhé kolo základní části a na Královo Pole zbyl tím pádem jediný soupeř, se kterým se v této sezóně zatím nestřetlo dvakrát - Šelmy Brno. Úvodní brněnské derby hostila hala Vodova a vyznělo lépe pro Šelmy poměrem 1:3 na sety. Tuto sobotu tak oba týmy nastoupily k zápasu na Kounicově a z vítězství, tentokrát 3:0, se znovu radoval tým Ondřeje Bouly.

Číst dál...

Olomouc v Králově Poli potvrdila roli favorita a jasně zvítězila

DR191804

Královo Pole sehrálo úvodní zápas roku 2020 v domácí hale na Vodově s Olomoucí, aktuálně druhým týmem extraligové tabulky. KP Brno se muselo obejít bez zraněné Karin Šunderlíkové a favoritovi z Olomouce nakonec podlehlo 0:3 na sety. „Dnes byla kvalita jednoznačně na straně soupeře, my jsme měli pár pasáží, ve kterých jsme se mohli chytnout, ale nepovedlo se to. Chybí nám hráčky v útoku a s tím se těžko vyhrává,” uvedl po zápase královopolský kouč Matúš Kalný.

Číst dál...

Královo Pole nestačilo v posledním duelu letošního roku na Liberec

055 DR194008

KP Brno zamířilo k dalšímu utkání extraligy až na sever Čech. Duel s Libercem ale bohužel týmu Matúše Kalného nevyšel podle jeho představ, a tak Královo Pole podlehlo svým soupeřkám 0:3. „Měli jsme velkou šanci vyrovnat na 1:1 na sety, ale udělali jsme moc chyb a náš soupeř navíc dobře podával," mrzelo po utkání brněnského trenéra.

 

Číst dál...


facebook kalendar YouTube fanshop prispevky nabor nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

Nenalezeny žádné události

Twitter