6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Hráli jsme

Olomouc doma porazila KP Brno bez ztráty setu

VKKP FM malé 05122020 20

 

K poslednímu zápasu roku 2020 vycestoval tým Matúše Kalného do Olomouce, tedy na pěkně horkou palubovku. Olomoucké volejbalistky totiž v letošní sezóně zatím klopýtly pouze jednou v Liberci, a tak do zápasu s KP Brnem vstupovaly v roli favoritek. V první sadě potvrdilo domácí družstvo svoje kvality a soupeřky jednoznačně přehrálo. V dalších dvou setech už sice Královo Pole Olomouci víc a víc vzdorovalo, na vítězství to ale bohužel nestačilo, a tak hráčky KP Brna odjíždí z Olomouce po prohře 0:3 na sety domů s prázdnou. 

Číst dál...

Veliká bitva v Ostravě s vítězným koncem pro nás

VKKP FM malé 05122020 2

 

Kolektivní a bojovný výkon vynesl dnes Královu Poli v dlouhé a veliké bitvě s Ostravou dva vítězné body. KP Brno na palubovce ostravského týmu sice prohrálo úvodní set, zápas ale rozhodně brněnské volejbalistky nevzdaly a praly se se soupeřkami až do konce o každý míč. K vítězství 3:2 pro KP Brno významně přispěla Karin Šunderlíková, která se v zápase blýskla hned 28 body. „Je to pro nás velmi cenná výhra, celé utkání bylo jako na houpačce. Klíčová byla extrémně dlouhá výmena v tie-breaku za stavu 11:11, kterou jsme vyhráli, a pak dokázali odskočit a dotáhnout zápas až do vítězného konce," radoval se po utkání Matúš Kalný.

Číst dál...

Volejbalistky KP Brna dokázaly otočit zápas proti Šternberku

VKKP štern 11122

 

Zápas Králova Pole se Šternberkem měl v hale na Vodově odstartovat letošní sezónu obou týmů v září jako úplně první, kvůli karanténě Šternberka ale musel být odložen. Oba týmy tak vzájemně změřily své síly až dnes v podvečer a byla z toho dlouhá pětisetová bitva. Ve čtvrté sadě sice sahal po třech bodech Šternberk, když měl k dobru hned tři mečboly, využít je ale nedokázal a z vítězství 3:2 na sety se nakonec radovalo domácí KP Brno. „Jsou to cenné body, protože jsme prohrávali 0:2. Naštěstí jsme to nezabalili. Ale tak, jak soupeř dobře začal, jsme pak my ve čtvrtém a pátém setu zápas dobře dohráli,“ zhodnotil duel Matúš Kalný.

  

Číst dál...

Královo Pole si proti Frýdku-Místku nadělilo plný počet bodů

VKKP FM malé1 05122020 2

 

V sobotu v podvečer čekal na KP Brno i Frýdek-Místek po pátku druhý zápas v řadě, a zatímco Královo Pole si chtělo spravit chuť po prohře s Ostravou, Frýdek-Místek naopak přijel do Brna navázat na svoje vítězství proti Přerovu. V hale na Vodově se vedení 0:1 na sety ujaly hostující hráčky, pak už ale zatáhlo za vítězný konec třikrát Královo Pole, když zvládlo i dramatickou koncovku čtvrtého setu, a na svoje konto si po výhře 3:1 připisuje plný počet bodů. „Zápas byl docela jako na houpačce, jednou jsme daly šestibodovou sérii my, jednou soupeř. Naštěstí jsme dokázaly vyhrát, jsou to důležité tři body a my jsme za ně opravdu rády,“ uvedla po utkání kapitánka Hana Judlová.

  

Číst dál...

KP Brno doma nestačilo na Ostravu

VKKP OSTR malé 04122020 3

 

Královo Pole se v pátek doma střetlo s Ostravou k dohrávce zápasu šestého extraligového kola.  V prvním setu svedly oba týmy velký boj, a nakonec to byla Ostrava, kdo zatáhl za vítězný konec (28:30). Ostravské hráčky to očividně povzbudilo a v následující sadě domácí tým jednoznačně přehrály. Třetí set sice zdaleka tak jednoznačný průběh neměl, z výhry se ale i potřetí radovalo družstvo Zdeňka Pommera, a domů si tak z Brna veze tři body. „O utkání v podstatě rozhodl první set, kde jsme měli setboly, ale nevyužili jsme je. Ve druhé sadě nás pak rozhodil hned první míč a najednou jsme prohrávali 0:10. Poté už jsme se bohužel nedostali zpět do zápasu, špatně jsme podávali a soupeř po dobrém příjmu mohl hrát každou akci,“ uvedl po zápase  hlavní kouč Matúš Kalný.

  

Číst dál...


facebook kalendar YouTube fanshop prispevky nabor nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

Nenalezeny žádné události

Twitter