6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Hráli jsme

Královu Poli vstup do nadstavby nevyšel, doma podlehlo Přerovu

DR196688

Nadstavbovou část extraligy odstartovalo Královo Pole na domácí palubovce ve zbrusu nových dresech, štěstí jim ale proti Přerovu nepřinesly. Z vítězství 0:3 na sety se totiž v Brně radoval v sobotu tým Radima Vlčka. „Utkání se nám dnes bohužel vůbec nevydařilo,“ mrzelo po zápase brěnského trenéra Tomáše Samselyho. „Přerov tu dnes odehrál výborný zápas a my jsme na něj nestačily. Škoda koncovky prvního setu, mohlo to být jinak, kdybychom ji zvládly," litovala výsledku i kapitánka Klára Vyklická.

 

Číst dál...

Na pohárový trůn se vrátila Olomouc

Olomouc

Český pohár žen je dvou letech zpátky v rukou Olomouce. Tým Jiřího Teplého letošní sezónou kráčí zatím naprosto suverénně a svoje kvality potvrdil i na Final Four Českého poháru žen v Brně. Olomouc v sobotu nejprve porazila v semifinále bez problémů Olymp Praha a v neděli si ve finále poradila i s prostějovským týmem, který se ze zisku Českého poháru radoval v loňském roce. Při své cestě za pohárovou trofejí ztratily olomoucké hráčky o víkendu v hale na Vodově jediný set.

 

Číst dál...

KP Brno zakončilo základní část extraligy výhrou nad Přerovem

DR297744

V posledním kole základní části extraligy se Královo Pole střetlo s Přerovem. Oba týmy už před zápasem věděly, že budou hrát nadstavbu ve druhé skupině a každý bod se počítá, a proto v hale na Vodově svedly napínavý a pohledný souboj, ve kterém se z výhry 3:1 na sety radovaly domácí hráčky. Královu Poli tak po základní části patří v tabulce šesté místo, Přerov skončil o jednu příčku níž. „Musím dnes pochválit všechny hráčky, nejenom ty, které střídaly, protože pracujeme celý týden společně a tohle vítězství je pro všechny,“ vzkázal svým svěřenkyním brněnský trenér Tomáš Samsely.

Číst dál...

Souboj s Prostějovem rozhodly tři nejtěsnější koncovky setů

aA50I4759

Napínavá bitva, kterou rozhodly tři nejtěsnější možné koncovky setů - přesně tak vypadal předposlední zápas základní části extraligy mezi královopolským A-týmem a Prostějovem. Stejně jako v úvodním střetnutí těchto dvou soupeřů Brno ukázalo, že se s Prostějovem prát umí, na vítězství to ale ani tentokrát nestačilo. Z výhry 3:0 na sety se tak radovaly domácí prostějovské hráčky. 

Číst dál...

Olomouc v Brně nezaváhala, Královo Pole porazila bez ztráty setu

DR195957

Ve čtvrtek se po delší pauze znovu rozjela nejvyšší volejbalová soutěž žen a v jejím 16. kole zavítal na palubovku Králova Pole aktuální lídr tabulky Olomouc. Hostující hráčky v Brně potvrdily roli favoritek a vítězstvím 0:3 na sety prodloužily svou dosavadní neporazitelnost v této sezóně o další utkání. „Dnešní zápas jsme použili trošku jako přípravu na sobotu, a hlavně máme za sebou těžký kondiční blok, ale hlavní problém byly jednoduché věci. Olomouc byla po celý zápas lepší a nedala nám šanci, nicméně my nezvládáme právě jednoduché věci, které se týkají např. nepřesných nahrávek z pole nebo nepřesných balónů zadarmo. A to je pro mě největší problém,“ zhodnotil výkon svého týmu Tomáš Samsely.

Číst dál...


facebook kalendar YouTube prispevky nabor nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

Nenalezeny žádné události

Twitter