6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Hráli jsme

KP Brno kráčí letošní extraligou zatím bez porážky

Sternberk

Volejbalistky Králova Pole nenašly ani ve svém třetím extraligovém vystoupení přemožitele. V sobotu zamířily k dalšímu utkání do Šternberka a zvítězily tam 3:1 na sety. „V první řadě jsem rád, že po týdnu, ve kterém jsme řešili zdravotní problémy tří hráček, vezeme ze Šternberka vítězství za plný počet bodů. Teď se musíme hlavně připravit herně i zdravotně na náš další domácí zápas," vzkázal po utkání Marek Rojko. Jeho tým čeká za týden doma veliká prověrka, do haly na Vodovu totiž v sobotu 4.11. přijede Prostějov.

Číst dál...

Přerov odjíždí z Brna s prázdnou, připisujeme tři body

DR278683

KP Brno si ve čtvrteční podvečer připsalo na své konto druhou extraligovou výhru, tentokrát proti Přerovu. Úvodní duel Králova Pole na domácí palubovce přitom sliboval zajímavou podívanou - proti sobě se totiž postavili trenéři Marek Rojko a Radim Vlček, tedy dvojice, která spolu v loňské sezóně působila v Brně bok po boku.

 

Číst dál...

Z Liberce vezeme domů první extraligovou výhru

Liberec

Extraligová sezóna se dnes rozjela naplno! Královo Pole si svůj první ostrý start odbylo na palubovce soupeře, který je pro všechny zatím velkou neznámou - Liberec je totiž v letošním ročníku extraligovým nováčkem. O to víc tak může tým Marka Rojka těšit, že na jeho půdě po velikém boji nakonec vyhrál 3:2 na sety (26,-21,-16,19,15). „Do zápasu jsme šli s plným respektem k soupeřovi, protože sestavil zajímavé družstvo a má své ambice tak jako my. O to víc mě těší, že náš tým dnes ukázal boj a srdce," uvedl po utkání brněnský kouč.

 

Číst dál...

A-tým absolvoval další přípravný turnaj v Polsku

Bielsko Biala

Nejvyšší extraligová soutěž žen už na sebe dlouho čekat nenechá, a tak je příprava A-týmu v plném proudu. Družstvo Marka Rojka proto vycestovalo k dalšímu turnaji, tentokrát do polského Bielsko Biala. Kromě domácího celku si královopolské volejbalistky zahrály ještě s dvěma německými týmy - nejprve s SC Potsdam a poté VC Olympia Berlin. Z Polska si KP Brno odváží dvě výhry a jednu prohru.

Číst dál...

Královo Pole obsadilo na Grand Prix Brno druhé místo

Zburova2

Šestý ročník Grand Prix Brno je minulostí. Jeho vítězem se stal Branik Maribor, který turnajem prošel bez jediné prohry. Pořádající Královo Pole skončilo na druhém místě. „Turnaj nám ukázal, kde ještě máme slabiny, ale celkově ho hodnotím pozitivně. Doufám, že všem našim příznivcům se naše hra líbila, a že nás budou chodit povzbuzovat i nadále,“ usmívala se brněnská kapitánka Ivana Zburová, která byla vyhlášena nejlepší hráčkou KP Brno.

Číst dál...


facebook kalendar YouTube prispevky nabor nabor luzanky


Twitter