6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Hráli jsme

KP Brno odehrálo poslední extraligový zápas základní části

DR192378

 

Závěrečný duel základní fáze extraligy svedlo Královo Pole doma s Ostravou. Pro oba týmy bodový zisk z tohoto utkání mohl znamenat posun v tabulce a vylepšení pozice pro play off, a tomu odpovídal i průběh zápasu. KP Brno sice vedlo 2:0 na sety, dramatický boj o každý míč se ale nakonec rozhodoval až v tie-breaku, který zvládla lépe Ostrava a zvítězila 2:3. „Výsledku je škoda, dnes jsme vedli 2:0 a pak jsme přestali útočit. Klíčový byl stav 13:8 ve třetím setu, kdy se soupeř chytil a my jsme se nedokázali vrátit zpátky do zápasu. V tie-breaku jsme pak udělali laciné chyby a Ostrava toho využila,” řekl po skončení utkání brněnský trenér Matúš Kalný.

Číst dál...

Olomouc přehrála Královo Pole ve třech setech

008 DR191817

 

K předposlednímu extraligovému zápasu základní části odcestoval královopolský A-tým do Olomouce, která je v tabulce na druhé pozici. Domácí volejbalistky si s KP Brnem poradily ve třech setech, a tak Královo Pole dál zůstává na místě osmém. O soupeři KP Brna v play off se rozhodne v sobotu, kdy svěřenkyně Matúše Kalného doma změří síly s Ostravou. 

Číst dál...

V brněnském derby zvítězily Šelmy

D Šelmy

 

Hala na Vodově hostila v sobotu večer brněnské derby. První set nabídl pohledný a bojovný volejbal a rozhodoval se až v samotném závěru – za lepší konec v něm zatáhly hostující Šelmy a poté už žádné překvapení nepřipustily. Domácí Královo Pole tak se svými brněnskými soupeřkami prohrálo 0:3 na sety. „Prvního setu je škoda, vedli jsme v něm ještě v půlce a pak přišla vydařená série soupeřek. V následujících dvou sadách nám pak Šelmy utekly hned na začátku, což se ukázalo jako rozhodující. Bohužel děláme pořád hodně chyb,” mrzelo po zápase Matúše Kalného. 

Číst dál...

Královo Pole venku podlehlo Frýdku-Místku

DR191641

 

Netradičně ve středu nastoupily královopolské volejbalistky k dalšímu extraligovému zápasu, který bohužel vůbec nevyšel podle jejich představ. Soupeřem KP Brna byl Frýdek-Místek, kterému se na domácí palubovce podařilo lépe zvládnout napínavé koncovky úvodních dvou setů, a nakonec zvítězit v utkání 3:0.  Dnes bohužel vyhrálo družstvo, které víc chtělo, udělalo méně chyb, a svou odvahovou vybojovalo dvě koncovky," řekl k duelu ve Frýdku-Místku hlavní kouč KP Brna Matúš Kalný.

Číst dál...

Z pětisetové bitvy se Šternberkem vyšlo vítězně KP Brno

DR198879

 

KP Brno se ve 23. kole nejvyšší volejbalové soutěže žen utkalo na domácí půdě se Šternberkem. Oba týmy spolu sousedí v tabulce na 7. a 8. místě a před zápasem je od sebe dělil pouhý jeden bod. V hale na Vodově spolu strhly dlouhou a napínavou bitvu, kterou musela rozhodnout až pátá zkrácená hra. V ní za šťastnější a vítězný konec zatáhly hráčky Králova Pole. „Z naší strany to byl slabý výkon hlavně v útoku. Pocitově jsme jako by čekali, že se soupeř porazí sám vlastními chybami. Dva body mě těší, ale v dalším zápase musíme podat diametrálně odlišný výkon,” uvedl po skončení duelu trenér Matúš Kalný.

Číst dál...


facebook kalendar YouTube fanshop prispevky nabor nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

Nenalezeny žádné události

Twitter