6x Mistr ČR a ČSFR, 6x vítěz ČP

Hráli jsme

Vyrovnat finálovou sérii se Královu Poli venku nepovedlo

PRO KP 22042022 9

 

Ani ve druhém finálovém utkání si královopolské hráčky na vítězství nesáhly. V Prostějově, kam se série v pátek přesunula, bohužel nevyhrály ani jeden set, a tak si soupeř po výhře 3:0 připsal na svoje konto už druhý finálový bod. Šanci na zvrat bude mít KP Brno příští pondělí - nepříznivý stav série se pokusí snížit i před zraky kamer České televize od 17:10 v domácí hale na Vodově. „V dnešním zápase soupeř bohužel využil naši ne úplně dobrou připravenost, kdy jsme na hřišti neřešili jenom volejbalové věci. Prostějov nás v tomto trestá, protože hraje bez chyb a s velkou chutí," vzkázal z palubovky soupeře hlavní trenér KP Brna Richard Wiesner.

Číst dál...

První finálový bod patří Prostějovu, KP Brno se muselo obejít bez Simony Jelínkové

KP PRO web1 19042022 3

 

Úvodní zápas finále play off nejvyšší volejbalové soutěže žen přivítala v úterý v podvečer velmi slušně zaplněná hala Vodova, a týmy Králova Pole i Prostějova tak vstupovaly do zápasu mohutně povzbuzovány oběma tábory svých fanoušků. KP Brno se hned v úvodu utkání bohužel muselo vyrovnat s nečekaným výpadkem v sestavě – po nešťastném pádu totiž byla nucena palubovku opustit Simona Jelínková. Její spoluhráčky pak v celém zápase bojovaly v neskutečné atmosféře ze všech sil, první finálový bod ale uzmul po výhře 1:3 na sety Prostějov.

Číst dál...

Královo Pole je po 12 letech ve finále extraligy!

KP Olomouc třetí

 

Velký pátek byl v hale na Vodově ve znamení velké a strhující bitvy o postup do finále mezi  Královým Polem a Olomoucí. V pořadí páté semifinále opět ukázalo, že jsou oba týmy neskutečnými bojovníky, protože se na palubovce praly celou dobu o každý míč. Zápas jako na houpačce vyústil v bouřlivé atmosféře v pětisetové drama, které ovládlo domácí KP Brno, a po 12 letech si tak zahraje finále nejvyšší volejbalové soutěže žen. Soupeřem Králova Pole bude Prostějov a úvodní finálový duel na sebe dlouho čekat nenechá – série totiž odstartuje v Brně už v úterý. Olomouc se o třetí místo utká s Libercem.


Číst dál...

KP Brno udrželo nervy a prodloužilo semifinálovou sérii!

KP OLO web 09042022 22

 

Semifinálová série mezi Královým Polem a Olomoucí nekončí. I když dnes měly Hanačky na své palubovce postupový mečbol, královopolské volejbalistky udržely koncentraci a ve vypjaté bitvě zvítězily 2:3 v tie breaku. Zápas přitom KP Brno rozehrálo daleko lépe než soupeř, kterého svěřenkyně Richarda Wiesnera zaskočily vedením 0:2 na sety. Olomouc ale potvrdila, že je na semifinále výborně připravena, a utkání dokázala posunout až do rozhodující zkrácené hry. V ní se vysokoškolačky navíc ujaly vedení 7:2, Královo Pole to ale nezlomilo. Brněnské hráčky stav srovnaly, v závěru odvrátily mečbol domácích, a za utkáním nakonec napsaly vítěznou tečku. Rozhodující zápas se bude hrát v pátek v hale na Vodově.


Číst dál...

Velký semifinálový souboj se šťastným koncem pro Olomouc

KP OLO web1 09042022 4

 

Třetí semifinálový duel mezi Královým Polem a Olomoucí sliboval napínavou podívanou. Do haly Vodova přilákal více než 700 diváků, kteří dokázali vytvořit neskutečnou volejbalovou atmosféru. Odměnou byl všem v hale dlouhý pětisetový souboj plný nádherných výměn a zvratů. Ke smutku domácích fanoušků se ale z vítězství v tie breaku nakonec radovaly hostující Hanačky, na jejichž palubovce se bude hrát příští týden v pořadí čtvrtý semifinálový zápas. O tom, jestli se série ještě znovu vrátí do Brna, se v Olomouci rozhodne v úterý.


Číst dál...


facebook kalendar YouTube fanshop nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

Nenalezeny žádné události

Twitter