7x Mistr ČR a ČSFR, 7x vítěz ČP

Hráli jsme

Pětisetová bitva s Olomoucí vynesla Královu Poli jeden bod

KP OLO 28102023 2

 

Náročný týden, ve kterém volejbalistky Králova Pole sehrály tři zápasy Ligy mistrů v Rumunsku, završilo KP Brno v sobotu doma v extralize utkáním proti Olomouci. Drama jako na houpačce přerostlo v pětisetovou bitvu, kterou musel rozhodnout až tie-break. V něm zatáhly za lepší konec hostující olomoucké hráčky, a z Brna tak po výhře 3:2 na sety odjíždí s dvěma body. Tým Erika Nezhody si do tabulky připisuje bod jeden.

Číst dál...

KP si na vítězství v Lize mistrů nesáhlo ani proti Chorvatkám

KP Beveren2

 

V posledním utkání Ligy mistrů se KP Brno střetlo s chorvatským týmem Mladost Zagreb, který na kvalifikačním turnaji doposud potrápil v pětisetové bitvě jak Belgičanky, tak Rumunky. V celém zápase, v němž hrála obě družstva už jen o konečné umístění, měly navrch chorvatské volejbalistky, které nakonec duel vyhrály bez ztráty setu. Evropská pouť Králova Pole tím ale nekončí - svěřenkyně Erika Nezhody budou pokračovat v poháru CEV Cup, kde vyzvou na souboj srbský tým Zeleznicar Lajkovac.

Číst dál...

Naděje na postup do hlavní fáze Ligy mistrů zmařil Brnu belgický Beveren

KP Beveren

 

Druhé utkání kvalifikačního turnaje Ligy mistrů bohužel prakticky zmařilo naděje volejbalistek Králova Pole na postup do hlavní fáze této nejprestižnější evropské soutěže. Asterix Avo Beveren včera v pětisetové bitvě porazil chorvatský Mladost Zagreb a do zápasu dnes nastupoval s vědomím, že ho výhra může hodně přiblížit k setrvání v Lize mistrů. KP naopak potřebovalo nutně zvítězit, od začátku utkání nad ním ale belgické volejbalistky dominovaly a tým Erika Nezhody na jejich hru marně hledal recept. Belgičanky tak vyhrály utkání jednoznačně 3:0 na sety, a i když zítra KP ještě bude hrát s Chorvatkami, v Lize mistrů to bude letos s největší pravděpodobností jeho poslední vystoupení. 

Číst dál...

KP Brno v Lize mistrů zaskočilo Blaj, na výhru to bohužel nestačilo

Blaj KP

 

Svou kůži v úvodní bitvě druhého kvalifikačního turnaje Ligy mistrů zadarmo KP Brno rozhodně nedalo, právě naopak. Tým Erika Nezhody v Rumunsku svou nebojácnou hrou zaskočil na začátku zápasu domácí Blaj vedením 1:0 na sety a i ve druhé sadě soupeře hodně potrápil. Rumunské hráčky ale nakonec druhý set uzmuly těsně 25:23 a pak už si Královo Pole přerůst přes hlavu nenechaly. Po prohře 1:3 žádný odpočinek KP Brno nečeká, už zítra totiž sehraje od 15:00 hodin další duel - proti belgickému týmu Asterix Avo Beveren.

Číst dál...

Královo Pole v extralize nestačilo na Olymp

KP šelmy 14102023 40

 

Královopolské volejbalistky dál čekají na první extraligovou výhru sezóny 2023/24. V dalším kole zamířily do Prahy, kde se v sobotu v podvečer střetly se svěřenkyněmi Stanislava Mitáče. Hráčky Olympu od začátku dominovaly na servisu a nad svými soupeřkami měly navrch po celou dobu zápasu. Královo Polo tak v Praze nedokázalo vybojovat ani jeden set a domů bohužel odjíždí s prázdnou.

Číst dál...


facebook instagram YouTube fanshop luzanky sms


Nejbližší domácí utkání A-týmu

28 úno
EX-Z: VK Prostějov
Datum 28.02.2024 18:00
7 bře
EX-Z: Dukla Liberec
07.03.2024 17:00