6x Mistr ČR a ČSFR, 6x vítěz ČP

Před utkáním

Volejbalové semifinále je po pěti letech zpátky v Brně

KP OLYMP web 24032022 38

 

Volejbalistky Králova Pole ve čtvrtfinále nezaváhaly a pražský Olymp vyřadily nejkratším možným způsobem. Z postupu mezi nejlepší čtyři extraligové týmy se tak KP Brno radovalo už po třech utkáních stejně jako Olomouc, s níž královopolské hráčky změří síly v semifinále. Svůj velký podíl na tom měla i Ela Koulisiani, která se svým týmem už netrpělivě vyhlíží další fázi play off.  „Pro většinu z nás je to první semifinále ženské extraligy, takže je to pořád trochu neuvěřitelné. Všechny se ale moc těšíme a dáme do něj všechno," slibuje před prvním semifinálou bitvou Ela.


Číst dál...

KP Brno vyzve ve čtvrtfinále Olymp Praha

KP tiskovka 15032022 1

 

Volejbalistky KP Brna, které po základní části UNIQA extraligy žen skončily na druhém místě, se v play off střetnou s Olympem Praha. První čtvrtfinálový duel je na programu tento pátek v brněnské hale Vodova. „Náš soupeř je velmi zkušený a kvalitní a my ho rozhodně nechceme podcenit. Do čtvrtfinálové série jdeme s jasným cílem, postoupit dál a bojovat v této sezóně o medaili,“ zdůraznil před začátkem play off hlavní trenér Richard Wiesner.

Číst dál...

KP Brno odstartuje tuto sobotu extraligu doma s Ostravou

KP TISKOVKA 2209 2

 

Tento týden startuje nový ročník UNIQA extraligy žen a KP Brno do sezóny 2021/22 míří s jasným cílem, dostat se mezi nejlepší čtyři extraligové týmy. „Letošní sezónu očekáváme s velikým napětím, měla by totiž být prvním vyvrcholením našeho projektu výchovy profesionálních sportovkyň,” uvedl před začátkem extraligy prezident klubu Richard Wiesner. Úvodní duel rozehrají volejbalistky Králova Pole proti Ostravě v hale na Vodově v sobotu v 18:00 hodin.  

Číst dál...

KP Brno si zahraje Final Four Českého poháru žen!

KP vs OST ČP web 13012022 1

 

Hala Vodova byla ve čtvrtek svědkem čtvrtfinálového utkání Českého poháru žen, v němž se o postup do Final Four utkalo domácí KP Brno s týmem Ostravy. Blíž k závěrečnému pohárovému turnaji přitom měly před zápasem královopolské volejbalistky, které první čtvrtfinálový duel vyhrály poměrem 3:1, a k postupu jim tak doma stačilo vyhrát dva sety. Ostrava v Králově Poli sice vstoupila do utkání lépe a ujala se vedení 1:0, následující dvě sady už ale patřily svěřenkyním Richarda Wiesnera, které si díky tomu zajistily účast ve Final Four. Zápas nakonec KP Brno vyhrálo 3:2 na sety.  

Číst dál...

Extraliga se blíží, předcházet jí bude mezinárodní turnaj Grand Prix Brno

GPB2021

 

Ještě než 25. září vypukne extraligová sezóna 2020/21, odstartuje tento pátek v hale na Vodově již desátý ročník mezinárodního turnaje Grand Prix Brno, jehož pořadatelem je královopolský volejbalový klub. Pozvání na turnaj přijala letos Slavia UK Bratislava, úřadující mistr Slovenska, a dále dva čeští zástupci, tým Ostravy a také ambiciózní prostějovské družstvo. „Jsme rádi, že po tak dlouhé době můžeme opět nabídnout brněnskému publiku porci dobrého volejbalu. A také nás těší, že přes stále složitou situaci, se nám daří udržet mezinárodní složení našeho turnaje, v podobě účasti slovenských mistryň ze Slavie EK Bratislava,“ uvedl před začátkem turnaje prezident klubu Richard Wiesner.

Číst dál...


facebook instagram YouTube nabor fanshop luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

Nenalezeny žádné události

Twitter