6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Před utkáním

V sobotu to bude s Prostějovem velký boj

Stráská

 

Jednou z blokařek A-týmu je Silvie Stráská. V KáPéčku začala trénovat už v osmi letech a postupně si zde prošla všemi mládežnickými kategoriemi. V ženách působí druhou sezónu. „Sísa je pravděpodobně lidsky nejméně čitelnou hráčkou v našem kolektivu. Poznal jsem ji ale jako bytost, která vám sice devětkrát naznačí, jak jí je to všechno jedno, ale stejně přijde podesáté na trénink nebo utkání. Na mistrovství ČR žákyň si v posledním utkání dne v nešťastné chvíli zlomila nos. Dostala zákaz dalšího sportování a stejně další den seděla převlečená v dresu a s nákolenkami na nohou. Možná tak někdy své okolí klame, našemu kolektivu byla však vždy stoprocentně věrnou spoluhráčkou,“ říká o ní Erik Nezhoda, pod jehož vedením vybojovala několik juniorských titulů. A co na sebe prozradila ona sama?

 

 

Číst dál...

Restart extraligy! Přesně za týden se znovu začne hrát

067 DR194126

 

Restart extraligy je tu! Dnes rozehrají nejvyšší volejbalovou soutěž muži a za týden se konečně obnoví také zápasy žen. Tým KP Brna svůj zatím poslední extraligový duel sehrál 3. října v Prostějově, a právě s tímto týmem se víc jak po měsíční pauze střetne příští týden v sobotu v domácí hale na Vodově. „Úplně všichni, ať už hráčky nebo členové realizačního týmu jsme si už moc přáli, aby se začalo hrát co nejdřív. Trénovat bez zápasů je pro každého hráče psychicky náročné,“ těší se na obnovená utkání hlavní trenér KP Brna Matúš Kalný.

 

 

 

Číst dál...

KP Brno odstartuje extraligu tuto sobotu doma se Šternberkem

001 DR200681

 

Start extraligové sezóny 2020/21 je za dveřmi, první kolo UNIQA volejbalové extraligy žen se rozehraje již tuto sobotu. A-tým KP Brna bude v nové sezóně znovu dirigovat slovenský kouč Matúš Kalný, který se loni připojil k týmu s vizí koncepčního a dlouhodobého rozvoje mladých hráček. Po roce svého působení v Králově Poli má rozhodně na co navazovat, hned pětice jeho hráček totiž letos dostala pozvánku do národního týmu žen. „Během loňské sezóny jsme se určitě posunuli o notný kus dál a máme na čem stavět. Teď je ale potřeba tvrdě pracovat, aby naše výkonnost měla stoupající tendenci,“ zdůraznil Matúš na dnešní tiskové konferenci.

Číst dál...

Odložení extraligových zápasů a utkání Českého poháru

KP L2

 

Z důvodu karantény A-týmu KP Brna (v souvislosti s koronavirou epidemií) se do 15. října odkládají všechna naplánovaná extraligová utkání a zápasy Českého poháru. O náhradním termínu jednotlivých utkání budeme včas informovat.

 

 

 

 

 

 

Extraliga začíná klepat na dveře, KP Brno ji odstartuje doma se Šternberkem

KP Atým20200903

 

Extraligová sezóna 2020/21 je na spadnutí, její start je totiž naplánovaný už na 19. září. O extraligový titul budou bojovat stejné týmy jako v minulé sezóně a v základní části odehrají jednotlivá družstva celkem 18 kol. KP Brno odstartuje novou sezónu doma utkáním se Šternberkem, jaký bude jeho další extraligový program?

Číst dál...


facebook kalendar YouTube fanshop prispevky nabor nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

Nenalezeny žádné události

Twitter