7x Mistr ČR a ČSFR, 7x vítěz ČP

Před utkáním

KP vyzve v CEV Cupu na souboj srbský Zeleznicar Lajkovac

KP vs CANAR 10102023 6

 

Volejbalistky Králova Pole sice před 14 dny nepostoupily z druhého kvalifikačního turnaje Ligy mistryň do hlavní fáze této prestižní soutěže, jejich letošní evropská pouť tím ale neskončila. Už tento týden KP Brno rozehraje pohár CEV Cup, ve kterém se doma střetne se srbským týmem Zeleznicar Lajkovac. Zápas odstartuje v hale na Vodově v úterý 7. listopadu v 18:00 hodin. Odveta se bude hrát o týden později v Srbsku.

Číst dál...

Liga mistrů se hrát v Brně už nebude, KP by finančně srazila na kolena

KP vs BLAI 12102023 60

 

Velká radost z postupu do dalšího kola volejbalové Ligy mistrů a zároveň další obrovské finanční starosti. Taková byla minulý týden v Králově Poli atmosféra po skončení prvního kvalifikačního turnaje této nejprestižnější evropské soutěže. Už úvodní výhra královopolského týmu nad španělským družstvem Gran Canaria znamenala pro KP Brno vstupenku do dalšího kola kvalifikace, královopolský klub ale v tu chvíli dostala znovu pod velký finanční tlak. Podle regulí CEV mělo totiž KP Brno hostit i další kvalifikační turnaj – a znovu hradit náklady všech jeho účastníků.

Číst dál...

Královo Pole vyhlíží nejenom start extraligy, ale i Ligy mistrů

KP1

 

Start volejbalové extraligy žen je letos pro KP Brno tak trochu ve stínu volejbalové Ligy mistrů. Už příští týden totiž zamíří do Brna kvalifikační turnaj této prestižní evropské soutěže. Fanoušci se mohou těšit na atraktivní zápasy s mistrovskými týmy tří zemí – Španělska, Izraele a Rumunska. Královo Pole, které v loňské sezóně ovládlo extraligu i Český pohár žen, bude Ligu mistrů hostit 10.–12. října.

Číst dál...

Izraelský tým kvůli ozbrojenému konfliktu nedorazí na Ligu mistrů

logo hapoel

 

Z kvalifikačního turnaje volejbalové Ligy mistrů, který  bude hostit od 10. do 12. října KP Brno, se odhlásil izraelský tým Hapoel Kfar Saba. Do Brna měl přiletět dnes dopoledne, kvůli aktuálnímu ozbrojenému konfliktu na území Izraele to ale nebylo možné. „Je nám velmi líto, že se izraelské mistryně turnaje u nás nezúčastní. Chápeme ale vážnost situace i to, že sport musí jít v některých momentech stranou," uvedl Richard Wiesner, prezident klubu KP Brno.

 

Číst dál...

Grand Prix Brno přivítá zahraniční medailisty i tým Bundesligy

KP šelmy web 01052023 40

 

Hala na Vodově bude tento týden hostit už 12. ročník mezinárodního turnaje Grand Prix Brno, jehož pořadatelem je volejbalový klub KP Brno. Do jihomoravské metropole míří dva zahraniční medailisté – VKP Bratislava, vicemistr Slovenska a vítěz slovenského poháru, a bronzový medailista maďarské nejvyšší soutěže Szent Benedek RA. Na turnaj dorazí také VC Wiesbaden, čtvrtfinalista německé ženské Bundesligy. Královopolský tým tak tentokrát bude na Grand Prix Brno jediným českým zástupcem.

Číst dál...


facebook instagram YouTube fanshop luzanky sms


Nejbližší domácí utkání A-týmu

28 úno
EX-Z: VK Prostějov
Datum 28.02.2024 18:00
7 bře
EX-Z: Dukla Liberec
07.03.2024 17:00