6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Před utkáním

Jaká bude podoba A-týmu v nové sezóně?

017 DR193552

 

Královopolský A-tým odstartuje novou sezónu za necelý měsíc a jeho podoba začíná nabývat konkrétní podoby. Složení družstva samozřejmě ovlivnila koronavirová pandemie a s ní související nižší rozpočet. „Byli jsme proto nuceni tým ještě víc omladit, na druhé straně je to šance a možnost našich mladých hráček, aby se ukázaly," vysvětluje hlavní kouč Králova Pole Matúš Kalný. KP Brno naštěstí díky silné a kvalitní mládežnické základně mohlo z velké části sáhnout do vlastních řad. Tento týden do sestavy přibyde ještě zahraniční posila na smeč a řeší se také druhá pozice nahrávačky. Jaké je tedy současné složení A-týmu?

Číst dál...

KáPéčko pro Agátku

Logo KP A

Nejbližší domácí extraligový zápas KP Brna, který se bude hrát 16. listopadu v hale na Vodově, doprovodí charitativní akce s názvem „Kápéčko pro Agátku“. Volejbalový klub Královo Pole chce touto akcí vyjádřit podporu a pomoc své desetileté hráčce přípravky, která na začátku školního roku bohužel onemocněla akutní formou leukémie. 

Číst dál...

Celý víkend bude na Vodově ve znamení volejbalu

77CA0C5C 39D1 4823 8532 D955CE7EC36E

Hala Vodova už zítra ožije volejbalem! Kromě mezinárodního turnaje Grand Prix Brno, na který dorazí úřadující mistr Maďarska Vasas Budapešť, slovenský Pezinok a český zástupce Frýdek-Místek, zde totiž budou sehrána i přátelská utkání, jichž se zúčastní další dva extraligové týmy, a zápas 1. ligy žen. Na jaký program se tedy mohou všichni volejbaloví příznivci těšit?

Číst dál...

Extraligu odstartujeme v sobotu zápasem s Olympem Praha

GPBrno2019

Začátek UNIQA volejbalové extraligy žen den je tady! Úvodní  kolo dnes rozehraje celkem osm týmů, zbývající dva - Královo Pole a Přerov, si díky přeloženému utkání počkají na extraligový start do soboty. KP Brno odehraje první duel na Olympu Praha a na domácí palubovce si pak střihne premiéru příští čtvrtek proti Prostějovu. Jak se nový tým na sezónu těší, koho hráčky a statisitk Martin Štětka tipují na finalisty extraligy a co vzkazují Janičce Weissové, která se bohužel zranila na turnaji Grand Prix Brno, a na svůj první extraligový zápas si tak bude muset chvíli počkat? 

Číst dál...

Extraliga je na spadnutí, předcházet jí bude Grand Prix Brno

001 DR195330

Start extraligové sezóny 2019/20 klepe na dveře, první zápasy nové extraligy odstartují již příští týden. A-tým KP Brna do nich vstoupí pod taktovkou zbrusu nového kouče, kterým je Slovák Matúš Kalný. „Nadcházející sezóna bude opět ve znamení dalšího budování mladého týmu, s kterým by nám měl pomoci nově angažovaný trenér Matúš Kalný. Tým je i letos vystužen zahraničními hráčkami, které by měly svojí kvalitou přispívat k co nejlepším výsledkům družstva,“ uvedl před startem extraligy na tiskové konferenci prezident klubu Richard Wiesner.

Číst dál...


facebook kalendar YouTube fanshop prispevky nabor nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

Nenalezeny žádné události

Twitter