6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Rozhovor

Miroslav Jaskulka oslavil významné životní jubileum

004 DR191783

S volejbalovým klubem Královo Pole je jméno Miroslav Jaskulka spjaté již několik desetiletí. Dlouholetý předseda KP Brna, a dnes jeho čestný prezident, zažil s klubem pět mistrovských titulů v extralize a je držitelem několika ocenění za přínos českému volejbalu. Na začátku letošního roku oslavil významné životní jubileum, a protože klubu zůstává věrný pořád a nechybí na žádném domácím zápase KP Brna, přání k pětaosmdesátinám si vyslechl přímo na palubovce – před zraky všech fanoušků při extraligovém utkání s Olomoucí.

Číst dál...

Vytoužený cíl přinese tvrdá práce

DR196438

Předloni Ivana Zburová naskakovala za A-tým na hřiště jako kapitánka, teď má u žen roli úplně opačnou. Stala se novou asistentkou kouče Matúše Kalného. Jako trenérka si už ale mezitím stihla na svoje konto připsat medailový úspěch, v loňské sezóně totiž vedla žákyně A a vybojovala s nimi stříbro na Mistrovství České republiky. „Je to určitě posun přejít od mládežnického volejbalu k dospělým, a pro mě tím pádem i nová zkušenost,“ řekla po příchodu k A-týmu Ivana.

Číst dál...

Novou univerzálkou KP Brna je Karin Šunderlíková

2EA609B1 7BE6 4826 9981 BDD85341DEDA

Ke královopolskému Áčku se minulý týden připojila další zahraniční posila, tenokrát ze Slovenska. Post univerzálky bude zastávat Karin Šunderlíková, která má na svém kontě mimo jiné mistrovský titul se Slávií Bratislava a roční zkušenost z italské ligy. A právě z Itálie míří do KP Brna. „Bude to pro mě zase nová zkušenost, českou ligu si totiž zahraji poprvé a jsem zvědavá, co mě čeká,” řekla po svém příjezdu do Brna Karin.

Číst dál...

Volejbalistky KP Brna odstartovaly sezónu 2019/20

Zahájení2019 20

 

Sezóna 2019/20 odstartovala! Volejbalistky Králova Pole od 1. srpna pilně ladí formu a jako každý rok je začátek jejich sezóny spojený hlavně s kondiční průpravou. Hlavním strůjcem jejich aktuální přípravy je i letos zkušený kondiční trenér David Nerud. „Máme mladý tým, který má hodně práce před sebou. Od holek očekávám upřímnost, zájem a důslednost. Pak jim mohu garantovat výsledky," říká na startu sezóny v rozhovoru David.

Číst dál...

Do Králova Pole míří nová smečařka Sophie Carpentier

IMG 5459

 

Do KP Brna míří posila ze zámoří, královopolský dres bude v sozóně 2019/20 oblékat nově Kanaďanka Sophie Carpentier. Pro tuto pětadvacetiletou smečařku to bude další evropská zastávka, v loňské sezóně totiž působila ve Švédsku, kde s týmem EVS Engelholm Volleyball vybojovala mistrovský titul. „Mám za sebou hodně úspěšnou sezónu ve Švédsku, ale teď už se moc těším na svoje působení v Brně. Bude to moje premiéra v České republice a já věřím, že se vydaří," vzkázala na dálku z Kanady Sophie.

Číst dál...


facebook kalendar YouTube fanshop prispevky nabor nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

Nenalezeny žádné události

Twitter