6x Mistr ČR a ČSFR, 6x vítěz ČP

Rozhovor

Biatlonistka Tereza Vinklárkova je další ambasadorkou čtvrtfinále


Vinklarkova KP

Biatlonistka Tereza Vinklárková ještě před necelými 14 dny závodila na Světovém poháru v norském Oslu, teď už je ale zpátky doma, a kromě dohánění studia na Masarykově univerzitě si i ona našla čas na to, aby jako ambasadorka podpořila ve čtvrtfinále naše volejbalistky. „Jsem moc ráda, že můžu volejbalistky Králova Pole podpořit. Věřím, že i v letošní sezóně jim to cinkce," uvedla Tereza Vinklárková, která ještě před startem čtvrtfinálové série stihla navštívit holky na jejich tréninku. 

Číst dál...

Ambasadory prvního čtvrtfinále KP jsou Draci Brno


Draci

Ambasadory prvního čtvrtfinálového duelu proti Ostravě jsou baseballisté z klubu Draci Brno. Na svém kontě mají nejenom 23 mistrovských titulů, ale někteří z nich i čerstvou zkušenost z World Baseball Classic (WBC), tedy turnaje, na kterém se letos v březnu sešly ty největší hvězdy světa. „Byl to pro nás nepopsatelný zážitek, v Japonsku je baseball absolutní sport číslo jedna, takže zažít přímo tam atmosféru tohoto turnaje bylo neuvěřitelné. Doufám, že si to ještě někdy zopakujeme,“ uvedl jeden z účastníků WBC Milan Prokop.

Číst dál...

Krpač: KáPéčko je na dobré cestě s velkou perspektivou

Krpač

 

U královopolského A-týmu se v této sezóně objevila nová tvář, kterou je asistent hlavního kouče Radek Krpač. Tento rodák z východočeského Vamberka se trénování volejbalu věnuje již třiadvacátou sezónu a do Brna přišel z Německa. „Během mého působení v Německu jsem českou extraligu sledoval a struktura, zázemí a práce KáPéčka mi v mnohém připomínaly německou volejbalovou kulturu. Teď mohu potvrdit, že jsem se ve svých představách nemýlil,“ uvádí po několikaměsíční zkušenosti v novém prostředí Radek.

Číst dál...

Tomáš Pánek: Volejbal je můj životní styl

Timy2

 

Jedním z trenérů Volejbalové akademie je 24letý Tomáš Pánek, kterého ale všichni znají jako Timmyho. V KáPéčku působí sice teprve druhou sezónu, k volejbalu má ale blízko od malička, protože ho sám aktivně hrával. V letošním roce působí u více týmů a cíle má jasné. „S kadetkami by bylo určitě fajn, kdyby cinkla medaile a tajně v ní doufám. S juniorkami jsou naše očekávání ta nejvyšší,“ potvrzuje Timmy.

Číst dál...

Novou blokařkou Králova Pole je Andjela Stojkovic ze Srbska

Stojkovic

 

Královo Pole před startem sezóny přivítalo novou posilu ze Srbska, mezi blokařky se zařadí 28letá Andjela Stojkovic. Do Brna dorazila tento týden a na svoje nové působiště se už moc těší. „Poté co mi můj agent nabídl, že bych mohla hrát za KP Brno, jsem se dlouho nerozhodovala. Věřím, že budu v týmu co nejvíc platnou hráčkou,“ uvedla po svém příjezdu Andjela. Českou republika navštívila vůbec poprvé. 

Číst dál...


facebook instagram YouTube fanshop luzanky sms


Nejbližší domácí utkání A-týmu

Nenalezeny žádné události

Twitter