6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Reprezentace

Reprezentační sraz žen hned s pěticí hráček KP Brna

EEA2A7CF D033 4075 8560 8EFC1C95B676

 

Národní tým žen se připravuje i v současné nelehké době a tento týden vycestoval trénovat do Polska. Pozvánku na reprezentační sraz si vysloužilo hned pět hráček Králova Pole - Daniela Digrinová, Květa Grabovská, Ela Koulisiani, Denisa Pavlíková a Silve Stráská. „Jsme moc rády, že nám Český volejbalový svaz umožnil trénovat v hale v době, kdy to u nás ještě nebylo možné. V Polsku budeme do neděle," vzkázala na dálku Ela Koulisiani.  

 

Číst dál...

Květa Grabovská a Denisa Pavlíková s národním týmem v Polsku

Polsko

 

Národní tým žen pomalu končí s prvním blokem reprezentační přípravy. Giannis Athanasopoulos, hlavní kouč českých volejbalistek, do širší nominace přizval hned čtyři hráčky KP Brna - Magdu Bukovskou, Danielu Digrinovou, Květu Grabovskou a Denisu Pavlíkovou. Společně s nároďákem tak holky absolovovaly přípravu v Prostějově. Tento týden reprezentační výběr odcestoval k dvěma přátelským utkáním do Polska - a pozvánku do užšího kádru si nakonec vysloužila i Denisa s Květou. „Jsme moc rády, že jsme mohly být v Polsku součástí národního týmu. Je to pro nás velká a cenná zkušenost," vzkázaly po odehrání zápasů holky do Brna.

 

Číst dál...

Královopolské hráčky míří do reprezentačních týmů

Repre výběr

 

Pozvánku do národního týmu žen dostal na začátku května královopolský trojlístek Daniela Digrinová, Květa Grabovská a Denisa Pavlíková. V A-týmu KP Brna s nimi trénují také Magda Bukovská, Ela Koulisiani a Radka Mokrá, které se pro změnu dostaly do nominace RD 2002. Společně s nimi navíc míří do této reprezentace ještě Eliška Pokorná. „Všechny tyhle holky jsou moc pracovité a je z nich cítit mladistvý elán a nadšení. Já doufám, že to bude jedna z věcí, na které budeme stavět v příští sezóně,“ zdůrazňuje Dáda. A dodává spoustu dalších věcí - ve společném rozhovoru s Denčou a Květkou...

Číst dál...

Kvalifikace na ME kadetek i s naší výraznou účastí

ME kval U17

Český reprezentační výběr kadetek čeká hned v úvodu letošního roku ostrá prověrka. Již v pátek totiž v Olomouci naskočí do kvalifikačního turnaje na Mistrovství Evropy U-17. O postup na evropský šampionát se národní tým popere pod taktovkou našeho trenéra Aleše Nováka: „Pevně věřím, že do Olomouce nás přijede podpořit co nejvíc fanoušků. Doufám, že v kvalifikaci zúročíme naši celoroční práci a postup na mistrovství Evropy vybojujeme,“ zdůraznil před startem Novák. V jeho nominaci jsou i naše odchovankyně Květa Grabovská, Ela Koulisiani a také Eliška Pokorná, která navíc povede český tým jako kapitánka. Více o ní prozradí následující bleskový rozhovor... 

 

Číst dál...

Nikola Vaňková kráčí s národním týmem na ME do osmifinále

Niky Vankova

Svůj sen si momentálně prožívá Nikola Vaňková. Nejenom, že je součástí národního týmu na Mistrovství Evropy v Ázerbájdžánu, se svými spoluhráčkami navíc dokázala projít skupinou smrti a postoupit na šampionátu do osmifinále! „Je to pro nás všechny překvapení, ale zároveň jsme si nic jiného než postup nepřály," vzkazuje do Brna Nikola.

Číst dál...

World Grand Prix vrcholí! I s našimi hráčkami

Niky Kopy

Tento víkend startuje v Ostravě závěrečný turnaj Final Four FIVB World Grand Prix. Královo Pole má mezi českými reprezentantkami hned dvojnásobné zastoupení – Gabrielu Kopáčovou a Nikolu Vaňkovou. Obě už s národním týmem absolvovaly postupně turnaje v Peru, Portoriku a Kanadě a pro obě je to nezapomenutelná zkušenost, které si velmi cení.

Číst dál...

Niky a Kopy jdou znovu do boje - tentokrát s českou reprezentací

Kopy Niky

Gabriela Kopáčová a Nikola Vaňková si v letošní sezóně plní svůj volejbalový sen. Obě vybojovaly nejenom zlato s juniorkami a bronz s týmem žen, ale staly se i součástí české národní reprezentace. V devatenácti letech se tak ve své kariéře posunuly o veliký krok vpřed. „Pozvánky do seniorské reprezentace si hrozně cením, bylo to pro mě nečekané a jsem za to velmi vděčná," usmívá se Nikola. Její slova potvrzuje i Gábina: „Znamená to pro mě opravdu hodně a jsem moc ráda, že jsem dostala tuto příležitost a mohu získat spoustu cenných zkušeností."

 

Číst dál...


facebook kalendar YouTube fanshop prispevky nabor nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

Nenalezeny žádné události

Twitter