6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Reprezentace

Niky a Kopy jdou znovu do boje - tentokrát s českou reprezentací

Kopy Niky

Gabriela Kopáčová a Nikola Vaňková si v letošní sezóně plní svůj volejbalový sen. Obě vybojovaly nejenom zlato s juniorkami a bronz s týmem žen, ale staly se i součástí české národní reprezentace. V devatenácti letech se tak ve své kariéře posunuly o veliký krok vpřed. „Pozvánky do seniorské reprezentace si hrozně cením, bylo to pro mě nečekané a jsem za to velmi vděčná," usmívá se Nikola. Její slova potvrzuje i Gábina: „Znamená to pro mě opravdu hodně a jsem moc ráda, že jsem dostala tuto příležitost a mohu získat spoustu cenných zkušeností."

 

Číst dál...

Naše děvčata úspěšně reprezentovala ne turnajích MEVZA

České reprezentační výběry hráček v kategorii U-15 a U-18 absolvovaly Mistrovství středoevropských zemí asociace MEVZA. Volejbalovou akademii Králova Pole na těchto akcích reprezentovalo šest hráček. 

Číst dál...

Kadetky s prázdnou nepřijedou, mistryněmi Rusky

113931 KBA 5197

České reprezentantky do osmnácti let ukončily o víkendu tažení Evropou. V dramatickém finále porazily Rusky srbský výběr 3:2.

Číst dál...

Kadetky dva míče od semifinále, přesto nyní s Itálií o MS

180628 KBA 9910

České reprezentantky nezažívají na právě konaném evropském šampionátu příjemné chvíle. Místo bojů o medaile zabojují o účast na mistrovství světa.

Číst dál...

Pro kadetky nastal den pravdy

161802 KBA 5210

Česká reprezentace hráček do 18 let vybojovala v prvních třech dnech pět bodů. Dnešní případné vítězství s Belgií by ji mohlo vrátit do bojů o medaile.

Číst dál...

Kadetky rozehrály evropský šampionát

141440 KBA 1988

Od 28. března až do 5. dubna hostí bulharský Plovdiv a Samokov mistrovství starého kontinentu žen do osmnácti let. Česká republika již změřila své síly s domácím týmem Bulharska a Turecka, v pondělí ji čeká Holandsko, ve středu Belgie a ve čtvrtek Polsko.  Po dvou dnech má reprezentace tři body.

Číst dál...

Královo Pole vyšle na MEK čtyři hráčky

RD KKY ME

Národní družstvo kadetek necelé tři týdny před zahájením Mistrovství Evropy v Bulharsku zveřejnilo finální nominaci. Ve dvanáctce nechybí brněnské hráčky Anna Suchá, Gabriela Kopáčová a Klára Mikelová, všechny účastnice lednového kvalifikačního turnaje v Moskvě, nově pak i Šárka Šloufová. Pojďme si krátce představit každou z nich:

Číst dál...


facebook kalendar YouTube soustredeni prispevky nabor nabor luzanky


Twitter