6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Odvracíme konec sezony

DSC_0270

Za nepříznivého stavu 0:2 na zápasy se na naši palubovku stěhuje čtvtrfinálová série extraligového play off mezi našimi volejbalistkami a Přerovem. První utkání hostí hala ve Vodově ulici ve středu, druhé o den později. Oba duely startují v šest hodin večer. Pokud chceme udržet naději na semifinále, musíme oba zápasy vyhrát.


 

 

 

Průběžný stav 0:2 na zápasy získal Přerov po dvou vydařených duelech o víkendu. V prvním utkání našim děvčatům třetí tým dlouhodobé části soutěže nedal žádnou šanci, zářil především na bloku a zvítězil jasně 3:0. Byla to velká škoda, protože jsme v tomto utkání nevyužili výborné přihrávky.

Druhé utkání vypadalo v neděli na začátku podobně a v tlaku se držely domácí hráčky. Naše děvčata se ovšem zlepšila, přidala na agresivitě a zlepšila se v obraně na síti i v poli. Na víc než na zisk jedné sady to ovšem nestačilo a řadou nesložených míčů ze solidních pozic jsme se okradli o tie break. Prohráli jsme 1:3 a teď sázíme na domácí dvojutkání.

Poprvé po dlouhých letech nejsme ve čtvrtfinále v roli favorita, takže nás snad nesváže nervozita. Do semifinále určitě chceme a z vlastní zkušenosti z nedávných sezon dobře víme, že stav 0:2 se play off může rázem obrátit.

Přijďte naše volejbalistky podpořit v boji o postupovou naději.


facebook kalendar YouTube fanshop prispevky nabor nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

Nenalezeny žádné události

Twitter