7x Mistr ČR a ČSFR, 7x vítěz ČP

Minivolejbal na Kounicové

Při příležitosti Dne volejbalu, který porběhl v pondělí 14. listopadu ve sportovní hale Sokola Brno I. a jehož součástí byla i dvě utkání seniorské extraligy, odehrály děti ze ZŠ Milénova propagační turnaj v minivolejbalu.

  

 

 

 

Akce, která vyplňovala mezizápasový program mezi utkání UNIQA Extraligy žen VK KP Brno proti VK SG Brno a následně utkání Extraligy mužů mezi Volejbalem Brno a VSC Zlín, si kladla za cíl propagovat dětský "minivolejbal" v řadách diváků. Děti ze základní Školy Milénova, která dlouhodobě spolupracuje s předními volejbalovými kluby v Brně, oblékly trička zbarvená dle kategorie minivolejbalu, kterého se jako hráči či hráčky účastnili a rozehráli malý turnájek na čtyřech hřištích. Samozřejmě i ta byla přizpůsobena jednotlivým kategoriím a speciickým pravidlům. V našem propagačním turnaji jsme zvolili minivolejbal "zelený" a "oranžový".

V každém pak nastoupila čtyři družstva - dvě dívčí a dvě chlapecká. Turnájek se pak nesl v duchu - kluci proti holiám a naopak, takže ve dvou desetiminutových kolech vyzvaly děti své protějšky. Výsledkem byly napínavé souboje, na jejimž konci se spočítaly napříč kategoriemi výsledky chlapců a dívek a vzešel vítěz. Tím se stali v nejtěsnějším poměru 5:3 mladí pánové. Na společné zápolení dětí se můžete sami podívat v naší fotogalerii.

 

foto: Ondřej Driml


facebook instagram YouTube fanshop luzanky sms


Nejbližší domácí utkání A-týmu

MOD_DPCALENDAR_UPCOMING_NO_EVENT_TEXT