V úvodu roku pětisetová bitva s Olympem. Domů vezeme jeden bod

VKKP OSTR malé1 04122020 31

K prvnímu zápasu roku 2021 vycestovalo KP Brno do Prahy, kde na ně čekal aktuálně čtvrtý Olymp. Královopolské volejbalistky vlétly do uktkání při chuti a soupeřky v prvních dvou setech hledaly na jejich hru marně odpověď. Brněnské vedení 2:0 ale Olymp nepoložilo, naopak - domácí hráčky následující dvě sady braly pro sebe a nemýlily se pak ani v závěrečném tie-breaku, který jednoznačně vyhrály. Královo Pole si tak z Prahy veze jeden bod.

Dnes jsme v prvních dvou setech tlačily Olymp servisem i dobrým útokem, a to se nám bohužel od třetíí sady přestalo dařit. Je to škoda, výsledek mě mrzí," litovala prohry po utkání kapitánka Hana Judlová. Podobně duel zhodnotil i hlavní kouč Matúš Kalný„Dnes to byl zápas dvou poločasů. V prvních dvou setech z naší strany velmi dobrý výkon, kdy jsme hodně dobře přihrávali i útočili a také podávali. Bohužel od třetího setu se to vyměnilo. Musíme dál tvrdě pracovat," uvedl Kalný.

Olymp Praha  KP Brno 3:2 (20:25, 21:25, 25:19, 25:17, 15:6)