7x Mistr ČR a ČSFR, 7x vítěz ČP

featured

Královo Pole vyhlíží nejenom start extraligy, ale i Ligy mistrů

KP1

 

Start volejbalové extraligy žen je letos pro KP Brno tak trochu ve stínu volejbalové Ligy mistrů. Už příští týden totiž zamíří do Brna kvalifikační turnaj této prestižní evropské soutěže. Fanoušci se mohou těšit na atraktivní zápasy s mistrovskými týmy tří zemí – Španělska, Izraele a Rumunska. Královo Pole, které v loňské sezóně ovládlo extraligu i Český pohár žen, bude Ligu mistrů hostit 10.–12. října.

Číst dál...

KP Brno prověřily v přátelském utkání silné Polky

KP POL přátelské

 

Už příští víkend se rozehraje extraliga žen a jen o pár dní později čeká KP Brno volejbalový svátek podzimu - turnaj Ligy mistrů. Královopolský tým v rámci přípravy na start těchto soutěží pozval do Brna tým z nejvyšší polské soutěže - Grupa Azoty Akademia Tarnow, s nímž změřil v hale na Vodově síly v pátek v podvečer. Svěřenkyně Erika Nezhody sice přípravný zápas prohrály, svým soupeřkám ale podlehly až po dlouhé bitvě v tie-breaku. KP Brno si špatně nevedlo zejména v prvním a čtvrtém setu, který vyhrálo poměrem 34:32 a ukázalo v něm, že dokáže bojovat jako jeden tým až do posledního míče. 

Číst dál...

Vítězem Grand Prix Brno je Wiesbaden, Královo Pole skončilo třetí

KP Balatonfured 23092023 43

 

Vítězem 12. ročníku mezinárodního turnaje Grand Prix Brno (GPB) je bundesligový Wiesbaden, který na celém turnaji ztratil jen jediný set. Na druhém místě se umístil maďarský tým Szent Benedek RA. Královu Poli patří třetí místo, které svěřenkyně Erika Nezhody vybojovaly závěrečnou výhrou nad slovenskými vicemistryněmi z VKP Bratislava. „Celý turnaj hornotím pozitivně, je to tradiční akce, na níž se nám tentokrát podařilo jednou zvítězit. Ani loni jsme na Grand Prix Brno nějak nezářili, je však vždy skvělé se konfrontovat se zahraničními týmy, které se umístily dobře ve svých soutěžích," uvedl po skončení GPB hlavní kouč Erik Nezhoda.

Číst dál...

Grand Prix Brno přivítá zahraniční medailisty i tým Bundesligy

KP šelmy web 01052023 40

 

Hala na Vodově bude tento týden hostit už 12. ročník mezinárodního turnaje Grand Prix Brno, jehož pořadatelem je volejbalový klub KP Brno. Do jihomoravské metropole míří dva zahraniční medailisté – VKP Bratislava, vicemistr Slovenska a vítěz slovenského poháru, a bronzový medailista maďarské nejvyšší soutěže Szent Benedek RA. Na turnaj dorazí také VC Wiesbaden, čtvrtfinalista německé ženské Bundesligy. Královopolský tým tak tentokrát bude na Grand Prix Brno jediným českým zástupcem.

Číst dál...

Nezhoda po turnaji v Bratislavě: Musíme tvrdě pracovat a být trpěliví

A tým Slavia EU Cup2023

 

Královopolský A-tým mý za sebou první větší herní prověrku – o víkendu sehrály svěřenkyně Erika NezhodyBratislavě turnaj Slávia EU Cup. Své síly na něm změřily kromě domácího družstva s Novým Mestem nad Váhom, rakouským týmem Sokol Post a s pražským Olympem. Ani na jednoho z nich v oslabené sestavě KP Brno nestačilo. „Přestože jsme si z turnaje nepřivezli výhru, přivezli jsme si spoustu poznatků, které budeme muset zařadit do našich tréninků,“ uvedl po skončení turnaje hlavní brněnský kouč.

Číst dál...


facebook instagram YouTube fanshop luzanky sms


Nejbližší domácí utkání A-týmu

10 říj
CL: Hapoel Kfar Saba (ISR)
Datum 10.10.2023 19:10
11 říj
CL: CV Gran Canaria (ESP)
Datum 11.10.2023 18:00
12 říj
CL: CS Alba Blaj (ROM)
Datum 12.10.2023 16:00
14 říj
EX-Z: Šelmy Brno
Datum 14.10.2023 15:00