6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

featured

Nová posila! Do KP Brna přichází Američanka Cassidy Baird

Baird

 

Do KP Brna míří nová posila - Američanka Cassie Baird. Její cesta z USA nevede do České republiky přímo, v uplynulých dvou sezónách totiž hrála ve Švýcarsku a v Portugalsku. V Králově Poli rozšíří Cassie řady smečařek. „O České republice jsem slyšela hodně pěkných věcí a jsem moc ráda za to, že zde můžu v příští sezóně působit. Je to pro mě velká výzva a také cesta k mému dalšímu profesnímu růstu,"  vzkázala zatím na dálku z USA čtyřiadvacetiletá Cassie. 

Číst dál...

Jaká bude podoba A-týmu v nové sezóně?

017 DR193552

 

Královopolský A-tým odstartuje novou sezónu za necelý měsíc a jeho podoba začíná nabývat konkrétní podoby. Složení družstva samozřejmě ovlivnila koronavirová pandemie a s ní související nižší rozpočet. „Byli jsme proto nuceni tým ještě víc omladit, na druhé straně je to šance a možnost našich mladých hráček, aby se ukázaly," vysvětluje hlavní kouč Králova Pole Matúš Kalný. KP Brno naštěstí díky silné a kvalitní mládežnické základně mohlo z velké části sáhnout do vlastních řad. Tento týden do sestavy přibyde ještě zahraniční posila na smeč a řeší se také druhá pozice nahrávačky. Jaké je tedy současné složení A-týmu?

Číst dál...

Květa Grabovská a Denisa Pavlíková s národním týmem v Polsku

Polsko

 

Národní tým žen pomalu končí s prvním blokem reprezentační přípravy. Giannis Athanasopoulos, hlavní kouč českých volejbalistek, do širší nominace přizval hned čtyři hráčky KP Brna - Magdu Bukovskou, Danielu Digrinovou, Květu Grabovskou a Denisu Pavlíkovou. Společně s nároďákem tak holky absolovovaly přípravu v Prostějově. Tento týden reprezentační výběr odcestoval k dvěma přátelským utkáním do Polska - a pozvánku do užšího kádru si nakonec vysloužila i Denisa s Květou. „Jsme moc rády, že jsme mohly být v Polsku součástí národního týmu. Je to pro nás velká a cenná zkušenost," vzkázaly po odehrání zápasů holky do Brna.

 

Číst dál...

KP Forever

Sloufova KPF2

 

Královopolský A-tým bude hrát v příští sezóně v pozměněné podobě. Družstvo žen opustily dosavadní kapitánka žen Šárka Šloufová a Lenka Podhrázká - obě dvě zamířily do Šelem Brno. Svoje působiště změnila i Kateřina Kvapilová, která bude v sezóně 2020/21 naskakovat na palubovku v dresu Prostějova. S týmem se dále rozloučily dvě cizinky - ukrajinská hráčka Olga Uhlenko a Kanaďanka Sophie Carpentier, která pravděpodobně úplně ukončí svou sporotvní kariéru. Všem těmto pěti volejbalistkám patří velké poděkování za práci, kterou v Králově Poli během svého působení odvedly. Šárka a Lenka si navíc vysloužily i osobní vzkaz od prezidenta klubu Richarda Wiesnera...

Číst dál...

Na Volejbalových kurtech v Lužánkách se od května trénuje i soutěží

Krajský pohár2a

 

Tréninky všech družstev KP Brna jsou od května v plném proudu a s výjimkou A-týmu žen se všechny konají na Volejbalových kurtech v Lužánkách. Provoz kurtů, na kterých se hrají pravidelně také nejrůznější turnaje, má na starosti Marek Novák. „Díky pěknému počasí se nám letos podařilo zprovoznit kurty velmi brzy, a proto jsme na nich hned jak to bylo možné, umožnili sportování,“ vysvětluje Marek.

Číst dál...


facebook kalendar YouTube fanshop prispevky nabor nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

Nenalezeny žádné události

Twitter