6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

featured

KáPéčko věnuje Agátce a Klinice dětské onkologie více než 100 000 korun

001 DR191356

Charitativní akce s názvem KáPéčko pro Agátku pokračovala tento týden dražbou obrázků, které nakreslily děti z přípravek volejbalového klubu KP Brna na podporu své nemocné spoluhráčky Agátky. Celkový výtěžek dražby činí 42 500 korun a bude prostřednictvím Nadačního fondu dětské onkologie KRTEK věnován Klinice dětské onkologie při Fakultní nemocnici v Brně. „Výtěžek dražby v takové výši předčil naše očekávání. Děkujeme všem, kteří se do dražby zapojili, a pomohli nám podpořit nejenom Agátku, ale i ostatní nemocné děti. Vydraženou částku předáme po dohodě s rodinou Agátky Klinice dětské onkologie, kde se Agátka momentálně léčí,“ uvedl k tomu prezident KP Brna Richard Wiesner.

Číst dál...

Další domácí vítězství a znovu bez ztráty setu, nad Šternberkem

DR191043

KP Brno přivítalo v třináctém kole extraligy na své palubovce aktuálně poslední tým tabulky Šternberk. První dva sety byly na Vodově jasně v režii domácích a svěřenkyně Matúše Kalného nakonec zvládly lépe než soupeřky i koncovku třetího setu, a zvítězily tak 3:0. „Velmi dobře jsme se na Šternberk připravili takticky co se týká podání a minimálně v prvních dvou setech jsme to dodržovali. Byly tam samozřejmě nějaké naše klasické pasáže, ale sety jsme si pohlídali. Ve třetím setu byl soupeř sice pár bodů nad námi, ale bylo vidět, že holky chtějí hodně vyhrát, a to se nakonec i v této sadě povedlo,” zhodnotil zápas Matúš Kalný.

Číst dál...

Sobotní akce KáPéčko pro Agátku se setkala s velkou odezvou

3668AD93 4815 4E17 A82C AEE16E663C14

Charitativní akce KáPéčko pro Agátku, která doprovázela sobotní zápas KP Brna s Olympem Praha, se setkala s velmi pozitivní odezvou. Agátku přišlo podpořit více než 700 lidí, mezi nimiž nechyběla ani velká spousta malých dětí. Společně se všem zúčastněným podařilo vybrat přes 58 000 korun - celý tento obnos bude věnován rodině nemocné Agátky.  „Moc nás těší, jak velký zájem veřejnosti naše akce vzbudila. Celkovou sumu peněz jsme poskládali ze vstupného, dobrovolných finančních příspěvků a také z prodeje triček, které byly vyrobeny speciálně pro tuto příležitost," řekl k tomu prezident klubu Richard Wiesner.

Číst dál...

Za Agátku skvěle zabojoval i A-tým, výhrou nad Olympem 3:0

DR198736

Extraligový duel mezi Královým Polem a Olympem Praha měl charitativní nádech s podtitulem KáPéčko pro Agátku. Halu Vodova zaplnily děti a diváci v růžových tričkách na podporu nemocné hráčky přípravek KP Brna a s pomocí přijel do Brna i Olymp, když rodině Agátky přivezl věcný a finanční dar. Domácí volejbalistky vlétly do zápasu při chuti a za veliké podpory všech diváků, kteří na Vodovu zavítali v opravdu hojném počtu, ovládly zápas bez ztráty setu.

Číst dál...


facebook kalendar YouTube prispevky nabor nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

12 pro
UNIQA Extraliga: KP - Frýdek-Místek
Datum 12.12.2019 18:00

Twitter