7x Mistr ČR a ČSFR, 7x vítěz ČP

featured

Z Olomouce veze KáPéčko plný počet bodů

KP vs Olymp 09122023 45

 

Extraliga se po pauze, způsobené finálovým turnajem Českého poháru, opět rozběhla naplno a Královo Pole vycestovalo k utkání 22. kola na palubovku Olomouce. Ta do dnešního zápasu nenestatoupila v kompletní podobě, obejít se navíc musela bez obou nemocných nahrávaček. KP Brno, které po náročném týdnu v utkání hodně točilo se sestavou, zvládlo v Olomouci lépe setbolovou přestřelku na konci úvodní sady a zbytek zápasu už si pohlídalo. Výhrou 3:0 na sety se Brno v tabulce Olomouci vzdálilo na rozdíl čtyř bodů.

Číst dál...

Královopolské volejbalistky vybojovaly v Českém poháru žen stříbro

KP Liberec ČP

 

Volejbalistky Králova Pole letos v Českém poháru žen na nejvyšší příčku nevyšplhaly. Ve finále je předčil Liberec, a tak si na krk nakonec pověsily stříbrné medaile. Závěrečný duel Final Four byl přitom v úvodním setu vyrovnanou partií obou týmů. Jeho koncovka však těsně vyzněla pro hráčky ze severu Čech a pak už to byla jenom jejich spanilá finálová jízda. Třetí místo v Českém poháru vybojoval v pětisetové bitvě Olymp Praha, který v tie-breaku zdolal Ostravu.

Číst dál...

KP Brno míří potřetí za sebou do finále Českého poháru žen!

KP ČP Olymp

 

Po dvou triumfech v Českém poháru žen vstupovaly královopolské volejbalistky do letošního Final Four v roli outsidera. V semifinále je navíc čekal silný Olymp Praha, který v extralize neprohrál už šest zápasů v řadě. Jenže KP Brno se na své soupeřky výborně připravilo a zopakovalo to, co se mu povedlo v semifinále ČP proti Pražankám před dvěma lety - porazit je a probojovat se znovu do boje o nejcennější kov. Ve finále se po výhře 3:1 na sety Královo Pole zítra utká v Kutné Hoře s Libercem, který v semifinále zdolal Ostravu.

Číst dál...

Královo Pole si spravilo chuť jednoznačnou výhrou ve Frýdku-Místku

KP vs PRE 20122023 32

 

K dalšímu extraligovému zápasu vycestovalo Královo Pole do Frýdku-Místku, který je momentálně v tabulce na osmém místě. V utkání se musely domácí hráčky celou dobu na Brno dotahovat, a i když s ním v prvním a třetím setu před koncovkou dokázaly srovnat krok, do vedení je Královo Pole ani jednou nepustilo. Jednoznačná výhra KáPéčka 3:0 na sety tak znamená tři body do tabulky.

Číst dál...

KP bude v Českém poháru znovu bojovat o medaile

KP OST ČP web2 16122022 77

 

V loňském i předloňském roce zvedly nad své hlavy volejbalistky Králova Pole vítěznou trofej Českého poháru žen a na svůj úspěch mohou navázat i letos. Znovu se totiž probojovaly do závěrečného turnaje této soutěže. KP si postupem do Final Four sice už splnilo jeden ze svých sezónních cílů, dobře ale ví, že vybojovat pohár potřetí za sebou nebude jednoduché. Hlavní kouč Erik Nezhoda upozorňuje, že jeho letošní tým má úplně jiné a výrazně omlazené složení. Turnajoví soupeři jsou navíc podle něj ve výborné formě. Jeho hráčky dají i přesto v Kutné Hoře do bojů o pohárovou medaili vše. Final Four se tam bude hrát 11. a 12. února.

Číst dál...


facebook instagram YouTube fanshop luzanky sms


Nejbližší domácí utkání A-týmu

22 úno
EX-Z: Volejbal Přerov
Datum 22.02.2024 18:00
29 úno
EX-Z: VK Prostějov
29.02.2024 18:00
7 bře
EX-Z: Dukla Liberec
07.03.2024 18:00