6x Mistr ČR a ČSFR, 6x vítěz ČP

featured

Ostrava ve druhém čtvrtfinále Královu Poli marně vzdorovala


 KP OST web 25032023 31

Druhá čtvrtfinálová bitva mezi KáPéčkem a Ostravou se odehrála v úterý na severu Moravy a tým Erika Nezhody před jejím startem věděl, že ač je pokládán za favorita, jednoduchý zápas ho vůbec nečeká. A to se potvrdilo, Ostravu navíc hnali dopředu skvělí fanoušci, kteří v hale vytvořili parádní atmosféru, a svěřenkyně Zdeňka Pommera jim ukázaly, že se umí prát až do posledního míče každého setu. Neporazitelnost Králova Pole však Ostrava nezdolala, Brno jí navíc znovu nepřenechalo ani jednu vítěznou sadu, a tak ve čtvrtfinále vede 2:0. V pátek se série přesune zpátky na Vodovu, kde budou mít domácí  volejbalistky příležitost stvrdit postup do semifinále. Jako ambasadorka jim v tom tentokrát pomůže biatlonistka Tereza Vinklárková.

Číst dál...

V úvodním duelu čtvrtfinále KP Brno nedovolilo uhrát Ostravě ani set


skupina

Hala na Vodově ulici v Brně hostila v sobotu v podvečer úvodní duel čtvrtfinálové série mezi Královým Polem a Ostravou. Svěřenkyně Erika Nezhody, které na zápas jako ambasadoři přišli podpořit baseballisté z Draků Brno, do utkání vstoupili bezproblémovým vedením 2:0 na sety. Ve třetí sadě se pak sice Ostrava zvedla, a ještě před koncovkou držela čtyřbodový náskok, KP Brno ale prodlužovat utkání nechtělo, napínavý závěr setu zvládlo lépe a po těsné výhře 25:23 se v sérii ujalo vedení 1:0.

Číst dál...

Ambasadory prvního čtvrtfinále KP jsou Draci Brno


Draci

Ambasadory prvního čtvrtfinálového duelu proti Ostravě jsou baseballisté z klubu Draci Brno. Na svém kontě mají nejenom 23 mistrovských titulů, ale někteří z nich i čerstvou zkušenost z World Baseball Classic (WBC), tedy turnaje, na kterém se letos v březnu sešly ty největší hvězdy světa. „Byl to pro nás nepopsatelný zážitek, v Japonsku je baseball absolutní sport číslo jedna, takže zažít přímo tam atmosféru tohoto turnaje bylo neuvěřitelné. Doufám, že si to ještě někdy zopakujeme,“ uvedl jeden z účastníků WBC Milan Prokop.

Číst dál...

Královo Pole si na Ostravu věří, čtvrtfinále startuje v sobotu


KP OST 24112022 16

Královopolské volejbalistky, které po základní části UNIQA extraligy žen skončily na druhém místě, se v úvodu play off střetnou s Ostravou. První čtvrtfinálový duel sehrají oba týmy tuto sobotu v brněnské hale Vodova. „Ostrava si za své letošní výsledky zaslouží uznání a respekt, a tak ji rozhodně nechceme podcenit. Do čtvrtfinálové série každopádně jdeme s jasným cílem, postoupit dál a bojovat i v této sezóně o medaili,“ říká před startem play off hlavní trenér KáPéčka Erik Nezhoda.

Číst dál...

17. extraligová výhra v řadě! KP jde do play off z druhého místa


A8A41208 4C61 4584 BF21 1392464515DC

Před posledním extraligovým kolem potřebovaly volejbalistky Králova Pole splnit nelehký úkol - k jistotě udržení druhého místa v extraligové tabulce totiž potřebovaly porazit Olomouc, která podle předpokladů v utkání 33. kola potvrdila, že dokáže být velmi nepříjemným soupeřem. Tým Erika Nezhody i přes nepovedený druhý set ale zápas zvládl a svou neporazitelnost v nejvyšší volejbalové soutěži žen prodloužil na 17. vítězství v řadě. V tabulce tak po skončení základní části extraligy zaostalo Královo Pole o dva body pouze za Libercem a ve čtvrtfinále play off se díky druhému místu střetne s Ostravou. 

Číst dál...


facebook instagram YouTube fanshop luzanky sms


Nejbližší domácí utkání A-týmu

31 bře
EX-Z: TJ Ostrava (3. čtvrtfinále)
Datum 31.03.2023 19:30

Twitter