6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

featured

I v obměněné sestavě Královo Pole zdolalo Frýdek bez ztráty setu

KP vs FRM 0412 3

 

  1. kolo extraligy nabídlo v brněnské hale na Vodově souboj Králova Pole s Frýdkem-Místkem, předposledním týmem tabulky. Domácí favoritky do utkání nastoupily v obměněné sestavě, i s ní však první sadu jednoznačně vyhrály. Frýdek-Místek sice pak začal vzdorovat, KP Brno ale soupeřkám nedovolilo uhrát ani jeden set a připsalo si do tabulky další tři vítězné body. „Určitě je dobře, že i hráčky které nemají takové vytížení, odehrály utkání až do vítězného konce 3:0," zhodnotil duel Richard Wiesner

Číst dál...

Z Ostravy jedou volejbalistky Králova Pole s prázdnou

Ostrava V

 

V dohrávce 10. kola extraligy se Královo Pole střetlo s Ostravou, tedy se svým sousedem z tabulky. Ani podruhé v této sezóně ale bohužel královopolské volejbalistky ostravský tým porazit nedokázaly a po prohře 1:3 na sety odjíždí domů s prázdnou. „Ostravě je potřeba pogratulovat za další vydařený výkon proti nám. I když v určitých chvílích nehrají svůj nejlepší volejbal, jejich výkon je stále ucelený a i nadále to na nás vytváří tlak, s nímž si zatím nedokážeme poradit. Do budoucna jsme Ostravě určitě vyrovnaným soupeřem, ale ve své práci budeme muset být mnohem důslednější. Jedině pak můžeme v takovém utkání pomýšlet na vítězství," zdůraznil po skončení zápasu trenér Erik Nezhoda.  

Číst dál...

Hráčky A-týmu jinak. Zajímavé fotografie vznikly díky spolupráci s útulkem LuckyCats

KP holky a kočky malé 13

 

Volejbalový klub KP Brno se snaží znovu přispět na dobrou věc, tentokrát navázal spolupráci s azylem pro kočky LuckyCats, který se stará o opuštěné a zatoulané kočičky a snaží se každé z nich najít vhodného majitele. S propagací a finanční podporou klub útulku pomůže prostřednictvím fotografií, které nafotily s kočičkami hráčky A-týmu. „Všechny kočky dáváme zdravotně do pořádku a snažíme se pro ně najít nový domov. Finančně jsme zcela závislí na pomoci zvenčí, proto jsme moc rádi, že s námi Královo Pole navázalo spolupráci a pomůže nám právě s propagací a osvětou," řekla majitelka LuckyCats Lucie Pokorová.

  

Číst dál...

Prostějov hledal recept na KP Brno i podruhé marně

9774DBAF 191C 457E BEAB 5523B34892CC

 

Na Královo Pole v sobotu čekal tým Prostějova. Z prvního vzájemeného měření sil těchto týmů vyšly vítězně volejbalistky KP Brna, když si od svých soupeřek doma nenechaly vzít ani jeden set. Do Prostějova brněnské družstvo zamířilo s jasným cílem, připsat si na svoje konto další výhru, a to se mu nakonec povedlo s navlas stejným výsledkem 3:0 na sety, jako v hale na Vodově. „V nové prostějovské hale jsme hráli poprvé a na našem výkonu v úvodu zápasu to bylo znát. Ale tak jako již v předchozích utkáních jsme zvládli koncovku první sady a tím jsme se uklidnili," popsal trenér Erik Nezhoda.

  

Číst dál...

Z Přerova si KP Brno veze domů tři vítězné body

KP Šelmy web 1311 121

 

Volejbalová UNIQA extraliga žen měla v sobotu na programu zápasy 14. kola a Královo Pole v něm zamířilo do Přerova, který v této sezóně porazilo doma 3:1 na sety. V první sadě si svěřenkyně Richarda Wiesnera se soupeřkami poradily bez problémů, a i když se s nimi Přerov v druhém setu snažil do poloviny držet krok, KP Brno udrželo koncentraci a utkání už pak mělo až do konce pod kontrolou. Výhra 3:0 na sety tak znamená přípis dalšího plného počtu bodů do tabulky. 

  

Číst dál...


facebook kalendar YouTube fanshop prispevky nabor nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

18 pro

Twitter