6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

featured

Kadetky ozdobily svou sezónu bronzovými medailemi

DR181325

Brno minulý týden hostilo v pořadí už třetí mládežnický finálový turnaj - o titul mistrů České republiky tentokrát bojovaly kadetky. Domácí královopolské hráčky prošly základní skupinou bez prohry, v následném semifinále ale podlehly v tie breaku Olympu Praha,  a tak je v neděli čekala závěrečná bitva o bronz. V té svým kvalitním a koncentrovaným výkonem nenechal tým hlavního trenéra Erika Nezhody nikoho na pochybách o tom, že chce sezónu ozdobit medailemi. Brněnské hráčky nedovolily svým soupeřkám z Plzně uhrát v souboji o bronz ani jeden set, a finálový turnaj i celou sezónu tak zakončily na třetím místě.

 

Číst dál...

Novým hlavním trenérem Králova Pole je Tomáš Samsely

Samsely2

Hlavním trenérem A-týmu KP Brno bude v nadcházející sezóně Tomáš Samsely. Do Králova Pole přišel v loňském roce a doposud u žen působil jako asistent trenéra. „V současné době jsme se rozhodli, že dáme prostor mladšímu trenérovi. To ale vůbec neznamená, že Tomáš nemá potřebné zkušenosti – právě naopak. Prošel si několika zahraničními ligami i slovenskou reprezentací,“ uvedl k jeho výběru prezident KP Brno Richard Wiesner.

 

Číst dál...

Slavnostní zakončení sezóny je za dveřmi

Pozvanka ZakSez18

Příští páteční odpoledne proběhne v již notoricky známém prostředí tělocvičny Sportovního gymnázia L. Daňka na Botanické ulici. Tentokráte bez sportovního odpoledne se při slavnostním večeru rozloučíme s letošní tak úspěšnou sezónou.

Srdečně zveme 25. května všechny členy, rodiče a přátele našeho klubu v 18 hod.

 

V soutěži Volejbalista roku jsme obhájili loňská dvě první místa

DR188263

V sobotu se na slavnostním galavečeru Českého volejbalového svazu sešli ti nejlepší volejbalisté České republiky a ani my jsme mezi nimi nechyběli. Z Prahy jsme si do Králova Pole odvezli hned dvě prvenství - nejlepším trenérem dívek byl vyhlášen Erik Nezhoda a VK KP Brno dále zvítězilo v kategorii nejlepší mládežnický oddíl. Obě zlaté příčky jsou o to cennější, že jsme je dokázali získat po roce znovu. Navlas stejný výsledek si totiž Královo Pole připsalo i na Volejbalistovi roku 2017. „Obě ceny mě moc těší. Je vždycky těžké obhájit první místa a já jsem moc rád, že se nám to povedlo," usmíval se po slavnostním ceremoniálu prezident KP Brno Richard Wiesner.

Číst dál...

Královo Pole je rozhodně dobrá adresa

vkkp ova 26022018 20

Marek Rojko byl v roli hlavního trenéra a generálního manažera A-týmu dva roky spjatý s královopolským volejbalovým klubem a s Brnem. Loni s hráčkami vybojoval bronz, letošní sezónu zakončil se svým týmem o jeden stupínek níže. Teď se vydává vstříc další pracovní příležitosti a období stráveného v Brně rozhodně nelituje, právě naopak: Prožil jsem tady krásné dvě sezóny a můžu říct, že dát přednost Královu Poli před jinými nabídkami bylo moje správné rozhodnutí. Mám KP Brno rád, a tak to i zůstane," řekl před svým odchodem z klubu.

Číst dál...


facebook kalendar YouTube prispevky nabor nabor luzanky


Twitter