6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Doležalová: Dnes jsme tahaly vždy za kratší konec

vkp 23022017 18A-tým Králova Pole vycestoval po víc jak týdenní herní pauze k dalšímu extraligovému utkání, tentokrát na palubovku Frýdku-Místku. K sérii vítězných zápasů z posledních kol nadstavby ale tentokrát Brno výhru nepřidalo - utkání totiž prohrálo 1:3 na sety. Gratuluji soupeři k dnešnímu vítězství. Naše šatna si musí svůj dnešní výkon vyřešit sama," řekl po zápase Marek Rojko

 

V konečném důsledku jsem ale za výsledky i výkony odpovědný já a i nadále budu co nejlépe připravovat celé družstvo na čtvrtfinále. Se všemi kroky i řešeními tak, abych se mohl každému v Brně podívat do očí," zdůraznil brněnský kouč.

Dnes jsme bohužel v tempu hrajícímu Frýdku-Místku nedokázaly konkurovat v žádném sektoru hry. Tahaly jsme vždy za kratší konec," posteskla si po prohře kapitánka Míša Doležalová.

Volejbalistky Králova Pole sice začaly úvodní sadu utkání lépe a rychle vedly 4:0, pak se jim ale přestalo dařit v útoku a domácí hráčky skóre otočily (6:8). Převrátit stav na svou stranu se už brněnskému týmu nepodařilo, a tak sadu prohrály poměrem 16:25.

Dotahovat musely Brňanky Frýdek-Místek i v druhém setu (7:11), tentokrát už ale úspěšně - v druhém technickém time outu vedlo Královo Pole těsně 16:14 a náskok si už podrželo až do konce sady (25:22).

Následující dva sety nesly pevně ve svých rukou domácí volejbalistky a na tlak, který si vytvořily, bylo Královo Pole v obou případech krátké. Třetí i čtvrtou sadu tak Brno prohrálo vysokým bodovým rozdílem.

Frýdek hraje o šesté místo v tabulce a dnes byla vidět nejenom jeho obrovská chuť hrát co nejlépe, ale také to, že si váží každého extraligového zápasu," uvedl po utkání Marek Rojko.

 

KP Brno - Frýdek-Místek 1:3 (16:25, 25:22, 12:25, 14:25)

 

Barbora Mertová

Foto: Ivo Stejskal

 

 

 

 

 

 .


facebook kalendar YouTube prispevky nabor nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

Twitter