7x Mistr ČR a ČSFR, 7x vítěz ČP

Královo Pole potvrdilo s Přerovem roli favorita

KP OSTR web 24022022 49

 

Na netradiční půdu Mikulova zamířily v sobotu královopolské volejbalistky, aby se zde utkaly v už 25. kole extraligy s Přerovem. KP Brno mohutně podporováno svými věrnými fanoušky, které si přijela natočit do Volejbalového magazínu Česká televize, v utkání potvrdilo roli favorita a Přerov porazilo i v obměněné sestavě bez ztráty setu. „Těší mě, že se do dnešního výkonu promítla tvrdá práce celého týmu na tréninku, a že jsme si dnes stvrdili druhé místo po základní části extraligy,“ vzázal z Mikulova trenér Erik Nezhoda.

 

„Jsem ráda, že se do dnešního zápasu zapojily téměř všechny hráčky našeho týmu a podaly velmi dobrý výkon. Děkuji také našim fanouškům a výbornému fanklubu, že nás sem do Mikulova přijeli podpořit,“ řekla po skončení utkání kapitánka Daniela Digrinová.

Přerov se sice v úvodu zápasu ujal vedení 5:0, Královo Pole ale rychle srovnalo krok (6:6) a pak už mělo set pod kontrolou až do konce (13:25). V druhém dějství už královopolské hráčky nezaváhaly a Přerovu se vzdálily rychle na 3:8. Svěřenkyně Radima Vlčka byly na srovnání či zvrat krátké jak v tomto setu (16:25), tak v tom následujícím, který měl prakticky totožný scénář. KP Brno ho vyhrálo poměrem 18:25 a do tabulky si zaslouženě připsalo tři vítězné body.

Nejvíc bodů (15) v zápase zaznamenala Simona Jelínková.

 

Přerov – VK Královo Pole 0:3 (13:25, 16:25, 18:25)

 

Barbora Mertová

Foto: Ivo Stejskal

 


facebook instagram YouTube fanshop luzanky sms


Nejbližší domácí utkání A-týmu

29 zář
PU: Grupa Azoty ANS Tarnow (POL)
Datum 29.09.2023 17:15