Tři hladké sety a honem na Galavečer

Netradičně v 15 hodin odpoledne sehrála naše děvčata utkání 20. kola extraligy. Ani nezvyklý čas ale náš tým nerozhodil a čtvrtý celek soutěže si pohodlně připsal za vítězství 3:0 nad Libercem další dva body do tabulky.

20.kolo Extraligy žen

VK KP Brno – VK TU Liberec   3:0 (19, 12, 16)

Rozhodčí: Trumpeš, Dočkal. Délka utkání: 58min. Diváků: 200.
Sestava KP: Onderková, Straková, Melichárková, Svobodníková, Kubínová, Rozkydálková,
libero Jášová – střídala: Bradáčová
Sestava Liberec: Smutná, Neumannová, Rutharová, Endlereová, Vinecká, Veselá,
libero: Ulmannová - střídala: Holásková, Rašková

Zápas měl od prvního setu jednoznačný průběh, i když se děvčata na začátku nevyvarovala chyb na přihrávce. Od druhého setu visel ve vzduchu už jen jediný otazník – za jak dlouho bude na tabuli svítit stav 3:0. Hru účinně režírovala ze svého postu Šárka Kubínová, která rozdávala přesné nahrávky, obzvláště pro tradičně často a razantně zakončující Vendulu Strakovou. Šárka byla při chuti i v poslední sadě, kdy několikrát výtečně zakončila pro soupeře překvapivě přímo z druhé.
Za hodinku nebylo co řešit a celý tým se tak mohl spěchat připravit na večerní klubový Galavečer. „Před posledním setem proběhla hláška, ať zápas rychle dohrajeme, abychom se mohly připravit na večer,“ smála se po vítězném duelu Martina Bradáčová.