Senzace se nekonala. Ženy v poháru končí

kapitánka
Pře změny v sestavě i bojovný výkon naše ženy nedokázaly udržet šanci na postup z pohárového semifinále déle jak jeden set. Olymp ihned v tom prvním zvítězil 29:27 a v součtu si s vítězstvím 3:0 z prvního utkání zajistil final four. Naše hráčky se tak mohou soustředit na nejvyšší českou soutěž a evropský Challange Cup.

Semifinále Českého poháru žen

PVK Olymp Praha - VK KP Brno 3:1 (27,-22,20,-22)

první utkání 3:0, konečný stav série 2:0. psotupuje Olymp

Základní sestavy:

Brno: Vincourová, Staňková, Širůčková, Toufarová, Michaliková, Svobodníková. Libero: Melichárková

Olymp: Halbichová, Kvapilová, Kalistová, Vanžurová, Kossányiová, Sládková. Libero: Dostálová

První set přineslnesmírně vyrovnaný boj. Olymp sice do koncovky vstupoval s nadějným vedením 19:15, přesto o postupový set musel bojovat až dostavu 28:27, kdy rozhodla úspěšným útokem Vanžurová.

Olymp poté mírně polevil v koncentraci a dovolil našim hráčkám vyrovnat. Zbytek utkání již opět patřil Pražankám, kterým se v důležitých chvílích dařilo zejména na servisu.