Ozvěny víkendu 41.týdne

Logo_Ozveny_tydneTento víkend byl ve znamení všech mládežnických kategorií. Jak naše družstva bojovala a kolik vítězství vybojovala se můžete dočíst v následujících řádcích.

U-15: 1-KKY skupina E

12.10. 9:00 VK Královo Pole U-15
- TJ Sokol Brno I
1:3
12.10. 13:30 VK Královo Pole U-15
0:3

První sobotní zápas jsme zahajili v sestave náhra Nataška Rusková, univerzálka Terez Grabovska, blok Danka Moudra a Barča Srnska na senci Verca Chajdova a Zuzka Navrátilová a na postu libera Milda Laifrova. První set jsme vyhrali 25:22 kdy jsme hrali asi najlepší volejbal. V druhem setu se Sokol rozehral a my jsme koncovku nezvládli, set skončil 25:18. V tretim setu nam nedeľu príjem a pak jsme prestali hrať a Sokol vyhral. V ctvrtem setu jsme se zlepšili, ale nedokázali jsme už set vyhrát, takže Sokol vyhrá 3:1.
Do druhého zápasu jsme nastoupili bez našich posíl z U-17. Základní sestave pro tento zápas byla: náhra Mia Vrbova, smecarky Verca Chajdova a Sofi Kydalova, blokarky Barča Srnska a Eliška Dvorakova, libero Lúku Hrdličková a univerzálka Terez Grabovska. První set jsme prohrali 25:10 když jsme se nedokázali zorientovať v hale Sokola. Druhý set jsme se zlepšili a Sokol jsme chvíľku meli, bohuzel jsme koncovku vypustili a prohrali 25:18. Tretí set začala Verca Chajdova výborným útokom, bohuzel ani tento útok nepomohl a prohrali jsme 3:0.