Ozvěny víkendu 2.týdne

O tomto víkendu se soutěže mládeže rozběhly naplno. V závěrečných kolech základní části se představila družstva juniorek a kadetek, oba celky postoupily do závěrečných bojů o mistrovský titul.

JUNIORKY-B:  1.liga žen - sk.II

16.1. 17:00 SG Brno - Sokol Bedřichov
3:0 (22,13,16)

V sobotu vstoupilo družstvo juniorek B do druhé části soutěžního období. Tentokrát to bylo v 1.lize žen proti Bedřichovu. Z juniorek A přišly vypomoci Míša Bartoňová na blok a Bára Valtrová na libero. V utkání jsme dominovali ve všech herních činnostech. Pouze horší komunikace na přihrávce v koncovce 1.setu byla slabinou. Soupeře jsme přehráli jasně 3:0(22,13,16). (Václav Starý)

JUNIORKY-A:  Extraliga juniorek - sk.B

17.1. 10:00 SG Brno - Sokol Šterberk
1:3 (-17,-17,23,-13)

Oba zápasy nás provázely problémy s příjmem, těžko jsme se následně prosazovali v útoku. V prvním utkání hrála dobře Bartoňová, ve druhém se dařilo Valtrové. (Karel Hoblík)

17.1. 13:00 SG Brno - Sokol Šterberk 2:3 (-14,-20,18,13,-5)

KADETKY:  Extraliga kadetek - sk.B

16.1. 10:00 Nový Jičín
- SG Brno 2:3 (18,23,-20,-17,-12)

Vstup do zápasu nebyl ideální, prohráli jsme oba dva úvodní sety. Naše hra nebyla důsledná, udělali jsme plno osobních chyb. Do třetího setu jsme šli s odhodláním otočit průběh zápasu v náš prospěch. Bojovali jsme o každý balón přitvrdili jsme na servise i útoku. Dokázali jsme otočit i 3 bodovou ztrátu v tiebreaku, následně ho i vyhrát. (Brtníčková Anna)

16.1. 13:00 Nový Jičín - SG Brno 0:3 (-13,-22,-14)