Ozvěny víkendu 46.týdne

Žákyně zahájily Český pohár pěkným 3.místem. Informace o tom, jak probíhaly zápasy nejdete v přiloženém článku.

ŽÁKYNĚ-A:  Český pohár žákyň - I.skupina

3 .místo

Vstup do turnaje se nám moc nepovedl. Náš herní projev byl slabý a toho soupeři využily. Po prohře s Prostějovem jsme prohrály i s Olomoucí, naštěstí v zápase proti Ostravě jsme se probraly a začaly pořádně hrát. Po pauze jsme do Bílovce najely, ale bohužel druhý set byl špatný. Nakonec jsme je udolaly v tie-breaku o dva body. Potom následoval zápas s Frýdkem-Místkem, který přinesl zklamaní. Po prvním setu, který jsme lehce vyhrály,  následoval příšerný druhý set, zde jsme nedokázaly přijmout balón a zmizela naše proslulá bojovnost. Ze začátku tie-breaku se nám dařilo, ale po změně stran to bylo opět slabší. Takže to skončilo prohrou 14:16. Když jsme se dostali do kravína (ubytovna:-), všechny jsme padly do postelí a z posledních sil jsme se dívaly na stmívání. Další den jsme hned první zápas vyhrály nad Přerovem a to dost s přehledem. Po jedno zápasové pauze jsme nastoupily proti Moravské Třebové, dlouho jsme se s nima trápily, ale díky bohu jsme je porazily ve dvou setech. KCM Vysočinu se podařilo rozmlátit 50:16 a o míče jsme na krásném 3.místě v 1.osmičce ČP žákyň na Moravě. Cíl splněn. Máme obrovskou radost. (Jahanka "Jolly" Nováková)