7x Mistr ČR a ČSFR, 7x vítěz ČP

Naši nejmenší

Naši nejmenší

Barevný minivolejbal s účastí hráček A-týmu

Přípravky

 

V neděli se v hale na Vodově uskutečnilo průběžné testování pohybových schopností přípravek Králova Pole a turnaj v barevném minivolejbalu. Pro některá nová děvčata byl tento turnaj vůbec první. Všechny hráčky se ukázaly jako velké bojovnice," popsala trenérka Jana Trubirohová. Kromě rodičů přišly děvčata podpořit i čtyři hráčky A-týmu - Magdalena Bukovská, Ela Koulisiani, Kateřina Kuníková a Simona Nikolova. Poděkování za účast na turnaji patří nejenom jim a hrajícím dětem, ale i všem trenérkám turnaje, které se na podílely na přípravě a organizaci. 

Číst dál...

Minulý týden se konal první příměstský volejbalový tábor

CF4A9F19 C6ED 432B 9605 B668607348F2

 

Na Volejbalových kurtech v Lužánkách se ve dnech 12.-16. července uskutečnil první letošní příměstký volejbalový kemp. Zúčastnilo se ho 17 děvčat a zastoupení na něm měly jak přípravky, tak dívky z žákovských družstev. „I když nám do našeho příměstského tábora letos trošku promluvilo počasí, tak se kemp velmi vydařil a myslím si, že byla spokojena jak děvčata, tak všichni trenéři," uvedl po skončení tábora jeho organizátor Martin Melkes.

Číst dál...

I letos v létě KáPéčko pořádá volejbalové příměstské tábory

PT2021

 

Volejbalový klub KP Brno chystá pro děti ve věku 6 až 10 let na léto dva příměstské tábory. První z nich se uskuteční 12.–16. července, druhý tábor je naplánovaný na termín 16.–20. srpna. Na příměstské tábory se mohou přihlásit jak děti, které již volejbal hrají, tak děti, které by si tento sport chtěly vyzkoušet poprvé. „Na obou táborech se děti seznámí s volejbalem v areálu Volejbalových kurtů Lužánky. V průběhu týdne na ně čekají sportovní a pohybové hry a stejně jako v loňském roce se můžou těšit i na beach day v Kuřimi spojený s návštěvou tamního wellness centra," popsal hlavní organizátor tábora Martin Melkes.

Číst dál...

Volejbalové kurty Lužánky hostily turnaj v minivolejbalu

DSC 5137

 

Minulou neděli se na volejbalových kurtech v Lužánkách uskutečnil minivolejbalový „Zmrzlinový turnaj“. Přihlásilo se na něj celkem 49 hráček přípravek a žákyň D a E, z nichž se rozlosovalo 20 minivolejbalových týmů ve žluté, oranžové a zelené barvě. „Za nádherného slunečného počasí se odehrálo velké množství napínavých volejbalových bitev jak v základních, tak následně i finálových skupinách. Myslím, že si to všichni moc užili,“ uvedl po skončení turnaje šéftrenér přípravek Martin Melkes.

Číst dál...

POJĎ HRÁT VOLEJBAL! Na začátku září pořádáme nábor přípravek

Nábor

Nábor

 

Chceš sportovat, být součástí týmu, poznat spoustu nových kamarádů a zažít atmosféru zápasů nejenom mládeže, ale i ženské extraligy? Pojď k nám hrát volejbal! Volejbalový klub KP Brno pořádá 8. září nábor do svých přípravek, které jsou určené pro dívky narozené po 1. září 2010. Mladší přípravku pak mohou navštěvovat děvčata narozená po 1. září 2012. Nábor se bude konat od 15:30 hodin ve staré hale Vodova a konzultace bude možná i pro starší dívky.

Číst dál...


facebook instagram YouTube fanshop luzanky sms


Nejbližší domácí utkání A-týmu

Nenalezeny žádné události

Twitter