6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

Naši nejmenší

Sobotní akce KáPéčko pro Agátku se setkala s velkou odezvou

3668AD93 4815 4E17 A82C AEE16E663C14

Charitativní akce KáPéčko pro Agátku, která doprovázela sobotní zápas KP Brna s Olympem Praha, se setkala s velmi pozitivní odezvou. Agátku přišlo podpořit více než 700 lidí, mezi nimiž nechyběla ani velká spousta malých dětí. Společně se všem zúčastněným podařilo vybrat přes 58 000 korun - celý tento obnos bude věnován rodině nemocné Agátky.  „Moc nás těší, jak velký zájem veřejnosti naše akce vzbudila. Celkovou sumu peněz jsme poskládali ze vstupného, dobrovolných finančních příspěvků a také z prodeje triček, které byly vyrobeny speciálně pro tuto příležitost," řekl k tomu prezident klubu Richard Wiesner.

Číst dál...

Na krajský turnaj v minivolejbalu zavítalo na Vodovu přes 550 dětí

0919fad7 2c31 4761 98ed 6dbb74019e7a

Hala Vodova v neděli hostila krajský turnaj v minivolejbalu, kterého se zúčastnilo celkem 557 dětí z Jihomoravského kraje. Malé volejbalové naděje přišly podpořit také hráčky královopolského Áčka - Hana Judlová, Kateřina Kvapilová a Lenka Podhrázká. „Věřím, že si všechna děvčata, i díky podpoře volejbalistek našeho A-týmu, turnaj co nejvíc užila. Chtěl bych poděkovat všem našim družstvům za bojovnost a snahu, kterou na turnaji předvedla," vzkázal po skončení vedoucí trenér přípravek Martin Melkes.

Číst dál...

REGISTRACE do družstev přípravek na sezónu 2019/20

Na začítku září proběhne nábor přípravek do Volejbalového klubu Královo Pole. Přípravky jsou určeny pro děvčata narozená po 1.9.2009 (mladší přípravka po 1.9.2011), ale i u starších děvčat je možná konzultace o jejich volejbalové budoucnosti. Nábor se bude konat 5. září v 15:00 hodin v hale Vodova.

Číst dál...

Minulý týden proběhl v Lužánkách příměstský volejbalový kemp

Kemp

 

Na volejbalových kurtech v Lužánkách proběhl minulý týden příměstský volejbalový kemp pro děti z přípravek KP Brna. Kempu se ve dnech 15.–19. července zúčastnilo celkem 11 děvčat ve věku 8-11 let. V průběhu týdne se holky formou nejrůznějších her zdokonalovaly ve volejbalovém umění a rozvíjely svou fyzickou kondici a obratnost. Příjemným zpestřením pro všechny zúčastněné byl Beach Day ve Wellness Kuřim, kde děvčata nejprve absolvovala trénink v plážovém volejbalu a poté si zarelaxovala v bazénech areálu.

Číst dál...

REGISTRACE do družstev přípravek na sezónu 2018/19

Přípravky Volejbalového klubu Královo Pole startují již za týden. Přípravky jsou určeny pro děvčata narozená po 1.9.2008 (mladší přípravka po 1.9.2010), ale i u starších děvčat je možná konzultace o jejich volejbalové budoucnosti. Sice je skoro naplněna kapacita, ale ještě pár míst zbývá, TAK NEVÁHEJTE !!!

Číst dál...


facebook kalendar YouTube fanshop prispevky nabor nabor luzanky


Nejbližší domácí utkání A-týmu

Nenalezeny žádné události

Twitter