6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

featured

Brno svedlo veliký boj, ale Prostějov porazit nedokázalo

DR185001

Nadstavba pokračuje v rychlém sledu, a tak po čtvrtečních zápasech přišly na řadu další hned v sobotu. Volejbalistky Králova Pole přivítaly na své palubovce Prostějov, který v této sezóně stále nenašel přemožitele. A ač mu Brno doma hodně vzdorovalo, porazit ho v pětisetové bitvě také nedokázalo. „Dnes jsme překvapili sami sebe i všechny okolo, což mě těší. Jsem moc rád za náš výkon proti nejlepšímu družstvu České republiky," řekl po utkání Marek Rojko.

Číst dál...

Ostrava dnes bohužel byla nad brněnské síly

DR181612

K dalšímu nadstavbovému kolu zamířilo Královo Pole do Ostravy. Vyrovnat se muselo z absencí obou svých nahrávaček - kapitánky Ivany Zburové i Šárky Šloufové, které onemocněly, a v utkání je proto nahradila Květa Grabovská. I přes tuhle herní změnu tým Marka Rojka odcestoval na ostravskou palubovku s cílem připsat si na svoje konto další extraligové body, zůstalo ale pouze u přání: Královo Pole duel s Ostravou prohrálo poměrem 1:3 na sety.

Číst dál...

Nadstavbu Brno odstartovalo na domácí palubovce s Libercem

DR184463

Nejlepší extraligová šestka ženských týmů v sobotu naskočila do úvodního kola nadstavby. Královo Pole doma přivítalo Liberec, a i když se po prvním setu zdálo, že utkání bude jasnou brněnskou záležitostí, výsledek zápasu nakonec dopadl přesně naopak. Liberci se tak po výhře 1:3 na sety podařilo Královo Pole poprvé v této sezóně porazit.

Číst dál...

Královo Pole už pokračovat v pohárové Evropě dál nebude

RuskoD4

Letošní královopolská pouť CEV Cupem ve středu v podvečer skončila. Už před začátkem osmifinále tohoto evropského poháru ale tým Marka Rojka věděl, že postupit  dál bude úkol opravdu přetěžký. Brno by totiž muselo vyřadit ze hry Jekatěrinbug, který patří mezi špičku světového ženského volejbalu. Po prohře 0:3 v Rusku navíc Brno vstupovalo do odvety s vědomím, že jejich soupeřkám stačí k postupu dva sety. Na domácí půdě to ale královopolské hráčky nevzdaly a za stavu 1:1 na sety ještě vidinu na další kolo držely. Pak už ale Jekatěrinburg o postupujícím nenechal nikoho na pochybách a výhrou 1:3 potvrdil svou účast ve čtvrtfinále.

Číst dál...

Do Brna míří k utkání v CEV Cupu ruský gigant Jekatěrinburg

RuskoD1

Za sebou mají úvodní duel osmifinále CEV Cupu s ruským Jekatěrinburgem a už tuto středu je čeká odveta doma. Mezitím dva zápasy v extralize a Final Four Českého poháru. Volejbalistky Králova Pole mají napilno, a mezi jednotlivými soutěžemi se tak musí přepínat opravdu rychle. V prvním utkání CEV Cupu navíc na Jekatěrinburg nestačily a prohrály s ním 0:3 na sety. O to víc teď musí zabrat doma.

Číst dál...


facebook kalendar YouTube prispevky nabor nabor luzanky


Twitter