6x Mistr ČR a ČSFR, 5x vítěz ČP

featured

První prověrka A-týmu aneb jak se dá nahlížet na Vysoké Tatry…

Tatry2

Královopolské volejbalistky si minulý týden daly pořádně do těla, od pondělí do pátku totiž absolvovaly kondiční trénink ve Vysokých Tatrách. „Při takových soustředěních se přesně ukáže, kdo aspoň něco přes léto dělal, a kdo se jen válel na zádech a škrábal za uchem,“ popsala Magda Králíková, asistentka hlavního trenéra. „Pro tým je určitě velmi přínosné i to, že tráví společně 24 hodin denně. Všichni se pak sžijeme mnohem rychleji,“ dodala.

Číst dál...

Hráčkám chceme vybudovat do sezóny co nejpevnější základy

Nerud2

Svému oboru se věnuje 10 let a momentálně je jednou z klíčových osob realizačního týmu KP Brna. Řeč je o kondičním trenérovi Davidu Nerudovi, který s královopolskými volejbalistkami pracoval už v loňské sezóně a i letos je hlavním strůjcem jejich kondičního plánu. Sám dřívě aktivně dělal atletiku a tehdy si uvědomil, jak důležitá je pro každého sportovce správná kondiční průprava. „Když jsem běhal závodně střední tratě, začal jsem se hodně zajímat o fungování lidského těla, jak a kam až se dá jeho výkonnost posouvat," vysvětluje David.

Číst dál...

Sezóna 2018/19 odstartovala, A-tým Králova Pole je kompletní

A tým2018 19

Volejbalový klub Královo Pole dnes oficiálně zahájil sezónu 2018/19. V hale na Vodově tak prezident Richard Wiesner přivítal nově složený A-tým pod taktovkou hlavního trenéra Tomáše Samselyho. „Věřím, že v nadcházející sezóně potvrdíme, že KP Brno patří mezi ty nejlepší ženské volejbalové kluby, a že během celého roku budeme odvádět co nejkvalitnější práci. Rádi bychom, aby si všichni naši fanoušci přišli v nové sezóně na své a na Vodovce si s námi užili ten nejlepší brněnský volejbal," uvedl na zahájení Wiesner. A jaké je složení nového Áčka a tréninkový plán na nejbližší týdny? Prozradí rozhovor s hlavním koučem Tomášem Samselym.

Číst dál...

Královopolský dres bude nově oblékat Taylor Fricano

Fricano2

A-tým Králova Pole se těsně před zahájením sezóny 2018/19 rozrostl o další posilu ze zámoří. Jednou z útočných opor hlavního trenéra Tomáše Samselyho bude Američanka Taylor Fricano. „Na svoje nové působiště se už moc těším. Bude to navíc moje úpně první návštěva Evropy - a o to větší jsem měla radost, když mě vedení Králova Pole oslovilo," vzkázala zatím na dálku z USA tato třiadvacetiletá smečařka.

Číst dál...

Královo Pole bude i v příští sezóně součástí pohárové Evropy

CEV Cup Salo

Volejbalistky Králova Pole se v sezóně 2018/19 opět představí i na mezinárodní scéně. Bojovat tentokrát budou v CEV Challenge Cupu. Soupeřem brněnského týmu bude vítěz z duelu, ve kterém své síly změří řecké družstvo Thira s týmem Limasol z Kypru. „Jsem rád, že jsme se v losování vyhli zvučnějším jménům. Šanci na postup do dalšího kola určitě máme a uděláme všechno pro to, abychom přes jednoho z těchto soupeřů postoupili," uvedl hlavní trenér Tomáš Samsely.

Číst dál...


facebook kalendar YouTube prispevky nabor nabor luzanky


Twitter